Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Brenda L.  Bubba 1949-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Brenda L. Bubba 1949-2023 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Brenda Lee Poppa, lat 74, zmarła nagle we wtorek, 24 października 2023 roku w szpitalu St. Elizabeth Youngstown.

Urodziła się 25 września 1949 w Youngstown jako córka Arvila i Alice Hilbert Smith. Ukończyła South High School i pracowała w marketingu i planowaniu dla Forum Health.

Brenda i jej mąż Bob kochali swojego Pana i Zbawiciela i byli aktywnymi członkami Kościoła Gateway. Była osobą pełną współczucia i dobrej woli, bardzo kochającą swoją rodzinę. Miała szczególne relacje z „dziewczynami” Barb, Beth, Char, Sue, Cathy, Vicki i Gayle, które były najlepszymi przyjaciółkami przez prawie 50 lat.

Opłakuje stratę swojego jedynego syna, Todda M. Ceremelliego, który zmarł w listopadzie ubiegłego roku.

Pozostawia, by pielęgnować swoją pamięć, kochającego męża, z którym jest od 20 lat, Boba Bubbę; jej dzieci, Nicole R. Lawrence i Danielle R. (Julie) Poppa; wnuki Kirsten (Josh) Sorge, Ava i Sophia Poppa; siostry Barbara (Mark) Knabe, Beth (John) Miller; siostrzeńcy i siostrzenice: Matthew (Amy) Knabe, Scott (Sarah) Knabe, Chad (Christy) Miller, Allison (Andrew) Mattson i Jacob Miller; oraz siostrzenice i siostrzeńcy, Ella, Levi, Lennon, Callahan i Stevie Lynn.

Przyjaciele mogą dzwonić od 11:00 do 12:30, po czym odbędzie się uroczystość upamiętniająca życie, która rozpocznie się o 12:30 w czwartek 2 listopada 2023 r. w kościele Gateway w północnej Limie.

Zamiast kwiatów datki można kierować na adres The Rescue Mission of Mahoning Valley, 1300 Martin Luther King Jr. Blvd., Youngstown, OH 44510 lub The Gate Church, 11836 South Ave., North Lima, OH 44452, ku jej pamięci.

Aranżacje powierzono Domowi Pogrzebowemu Cunningham-Baker w Polsce. Odwiedź www.becker

obits.com, aby przesłać kondolencje rodzinie.

(specjalne powiadomienie)