Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Brazylia zgadza się na umowę o nadawanie na Bliski Wschód, Afrykę i Polskę

Brazylia zgadza się na umowę o nadawanie na Bliski Wschód, Afrykę i Polskę

Mistrzostwa Brazylii rozszerzą transfer meczów do zagranicznych kibiców. 1190 Sports, firma odpowiedzialna za marketing brazylijskich praw sportowych za granicą, podpisała umowę z Athletic Sports Group na wszystkie mecze pierwszej klasy (380 meczów) na sezon 2022.

Bliski Wschód, Afryka Północna i Europa to tylko niektóre z regionów, do których zostanie przeniesiony turniej, z takimi krajami jak Egipt, Iran, Maroko, Arabia Saudyjska, Katar, Tunezja, Syria, Jordania, Liban, Libia, Irak, Oman i Jemen . . Bahrajn i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Ponadto 1190 Sports podpisało umowę z firmą For Media Sports Management, która posiada prawa do transmisji w Polsce na sezony 2022 i 2023. Łącznie umowa obejmuje 152 mecze w ciągu najbliższych dwóch lat.

„Z przyjemnością przedstawiamy główne gry konkursowe w Ameryce Łacińskiej w krajach Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.” Leonardo Caetano, dyrektor krajowy 1190 Sports Brasil powiedział:

Mistrzostwa Brazylii podpisały już kontrakt z platformą cyfrową OneFootball na transmisję zawodów w Hiszpanii, Francji i Wielkiej Brytanii, a także w krajach Azji Południowo-Wschodniej.

READ  Polski Tusk spotyka się z przewodniczącym Komisji Europejskiej w sprawie zamrożonych funduszy unijnych