Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Boris Johnson wyjechał na gorące wakacje, opuszczając Wielką Brytanię w środku kryzysu? Brytyjska prasa była przytłoczona

Stopa. GT

Wielka Brytania boryka się z narastającymi problemami gospodarczymi. Doniesiono jednak, że Boris Johnson, w środku kryzysu, postanowił … wyjechać na wakacje do Hiszpanii.

Dziś w prasie brytyjskiej krążyły niecodzienne informacje – doniesiono, że brytyjski premier postanowił „zakraść się” na wakacje w samym środku kryzysu w Wielkiej Brytanii. Gdzie dokładnie miał się udać Boris Johnson i jak Downing Street skomentował doniesienia medialne?

Boris Johnson na wakacjach w czasie kryzysu?

Według Daily Mail Boris Johnson wraz ze swoją ciężarną żoną Carrie i małym synem Wilfem mieli wyjechać na gorące wakacje do południowej Hiszpanii. Dokładnie, rodzina miała udać się do dużej willi niedaleko Marbelli na Costa del Sol. Brytyjska gazeta podała, że ​​premier wraz z żoną i synem spędzą pięć dni w słonecznej Hiszpanii. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Wielka Brytania boryka się z dość trudną sytuacją wewnątrz kraju.

Na wiadomość o rzekomo upalnych letnich wakacjach prasa brytyjska pozostawiła Borisa Johnsona suchym, oskarżając premiera o porzucenie kraju w czasie kryzysu. Krytycy utrzymują, że premier nie wybrał odpowiedniego czasu na wakacje, ponieważ Wielka Brytania stoi w obliczu szczególnie trudnej zimy wysokich rachunków i wysokiej inflacji.

Jak skomentowała kancelaria premiera? Downing Street nie zaprzecza doniesieniom o wyjeździe Borisa Johnsona do Hiszpanii, ale odmawia podania informacji, czy i gdzie aktualnie pracuje premier.

Tymczasem hiszpańskie źródło policyjne powiedziało Sunday Mirror: „Nie możemy oficjalnie potwierdzić, ale nieoficjalnie przebywamy w dużej luksusowej willi na granicy Marbelli i Benahavis. Zostaliśmy poinformowani, że brytyjski premier zostaje, więc wszyscy jesteśmy bardzo czujni”. Wiemy, jak ważne jest to na całym świecie i że jest to potencjalny cel, dlatego w ciągu najbliższych kilku dni pojawią się dodatkowe patrole”.

READ  Sean Penn: Poczuję mojego Oscara, jeśli Akademia nie pozwoli mówić Zełenskiemu | Oscary 2022

Edytor strony internetowej

Miłośniczka nowych technologii, zabytkowych brytyjskich samochodów i sportów motorowych. Znawca historii brytyjskiej rodziny królewskiej oraz nowych trendów w modzie męskiej. Uwielbia podróżować, ale jego ulubionym miejscem jest Londyn. Z Krakowa od 2004 roku mieszka w Wielkiej Brytanii. Zna prawie wszystkie angielskie terminy. Uczyłem się zawodu – inżyniera elektryka, zawodu – a jednocześnie nauczyłem się mojej największej pasji i zawodu – dziennikarza „Ekspresu Polskiego”. Duża część samotnych kobiet w Zetha Ltd wzdycha do redaktora Jacoba. Niestety, Jacob Mrose był pod wrażeniem przyznania mu tytułu licencjata.

[email protected]

Chcesz podzielić się z nami czymś, co dzieje się w Twojej okolicy? Wyślij nam zdjęcie, film lub informację na temat: [email protected]