Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bookseller – Rights – Maskonury wyruszają na kosmiczną przygodę z Fletcher

Maskonury rzucają się na oddział kosmicznynowa niezależna powieść klasy średniej Toma Fletchera i ilustratora Shane’a Daviesa.

Redaktor naczelny Natalie Doherty nabyła globalne prawa od Stephanie Thwaites do Curtis Brown. oddział kosmiczny Zostanie opublikowany w twardej oprawie 13 października 2022 roku.

Ostatnia powieść klasy średniej Fletchera Chrismasaurus i lista wichrzycieli (Pinguin Children) – To była najszybciej sprzedająca się książka dla dzieci wszech czasów pierścień niebezpieczeństwa Penguin został nominowany do nagrody British Book Awards 2021 za beletrystykę dziecięcą.

Streszczenie brzmi: „George, Nella i Bash to najgorszy zespół na Ziemi. George chce, żeby byli genialni – ale Nella ma teatralny horror, a Bash jest zbyt rozproszony swoją obsesją na punkcie gwiazd, kosmitów i odległych planet. brakuje im talentu i pewności siebie, nadrabiają w sercu. Są zdeterminowani, aby rozwalić swoich przyjaciół na szkolnym konkursie Battle of the Bands. Ale w momencie, gdy zaczynają grać… są teleportowani w kosmos!!!

Teraz dzieciaki mają jeszcze większe wyzwanie: Battle of the Bands, ale w wersji międzygalaktycznej! Konkurują z obcymi zespołami z każdej galaktyki! A jeśli nie wygrają, mogą już nigdy nie wrócić do domu… Czy najgorszy zespół na świecie Ziemia staje się jeszcze lepsza? Oddział we wszechświecie?

READ  Najpotężniejsza burza meteorów od pokoleń może rozświetlić niebo nad Ameryką Północną już w przyszłym tygodniu