Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Bones and Everything” i „She Said” warto zobaczyć w kinach? – Zrób dwie serie filmów – Termin

Uwaga redaktora: Deadline to premiera 40. odcinka serii wideo Weź dwa, w którym Pete Hammond i Todd McCarthy zajmują się sztuką filmów wyświetlanych w kinach w każdy weekend. Każdy z nich recenzował i pisał o rzemiośle przez dziesięciolecia i zgromadził niezwykłą wiedzę o filmach z przeszłości i teraźniejszości. Kiedy poprosiliśmy ich o to, liczyliśmy na krótką, dojrzałą i przemyślaną rozmowę, podobną do tej, którą widzieliśmy u Rogera Eberta i Gene’a Siskela.

W tym tygodniu przyjrzymy się nowościom Powiedziała kości i wszystko I wejdź do polskiego Oscara EO.

Timothée Chalamet, Taylor Russell i Mark Rylance występują w wielokrotnie nagradzanym reżyserze Luca Guadagnino Kości i tyle Nieoczekiwana historia miłosna rozgrywająca się na tle świata kanibali. Ale co jest naprawdę Na około? Guadagnino zdobył nagrodę dla najlepszego reżysera na Festiwalu Filmowym w Wenecji za swój pierwszy film, którego akcja toczy się w Ameryce – konkretnie na Środkowym Zachodzie – z historią, która toczy się w nieoczekiwanych kierunkach, ale czy to naprawdę działa? Będzie szeroko odtwarzany w weekend Święta Dziękczynienia i nie tylko. Jaki jest na to apetyt?

Dowiedz się też, co mamy na ten temat do powiedzenia Powiedziała , Rodzaj docenionego przez krytyków poważnego dramatu, który Harvey Weinstein dzierżył w Miramax i The Weinstein Company. W przypadku tej globalnej wersji tak nie będzie, ponieważ sednem jest kryminalna rola Weinsteina, autentycznie opowiedziana historia o The New York Times Dziennikarze Jodi Kantor i Megan Twohy, którzy otworzyli sprawę przeciwko Weinsteinowi, zmuszając wiele kobiet, które padły ofiarą jego różnych napaści seksualnych, wreszcie zabrały głos. Wielu z nich nawet w W filmie występują Carey Mulligan i Zoe Kazan jako ci dzielni dziennikarze, a nawet Ashley Judd jako ona sama. Wyreżyserowany przez Marię Schrader i napisany przez Rebeccę Linkowitz, jest to film o kobietach przed i za ekranem, które wbrew wszelkim przeciwnościom opowiadają niezwykłą historię. Jak odniosą sukces i czy opinia publiczna będzie chciała zobaczyć go jeszcze raz z Weinsteinem na rozprawie – tym razem w Los Angeles po tym, jak został skazany na 23 lata więzienia w Nowym Jorku. Dowiedz się, co mamy na ten temat do powiedzenia i dlaczego warto to mieć.

READ  Unikalne zdobienia paznokci na paznokciach zapewniają rozrywkę internautom; Obejrzyj wideo

Na koniec zagłębimy się w jeden z najlepszych międzynarodowych filmów roku, oficjalną kandydaturę do Oscara z Polski oraz weterana reżysera Jerzego Skolimowskiego, przejmującego, satyrycznego i przekonującego. EO. Film skupia się na osiołku i jego szalonej podróży, ale czy naprawdę opowiada o ludzkości i ludziach, których spotyka na swojej drodze. Zdobył nagrodę w Cannes, gdzie zadebiutował w maju, a teraz trafia do kin.

Aby obejrzeć naszą rozmowę, kliknij w powyższy film.

Hammond był felietonistą Deadline Awards przez ostatnią dekadę, relacjonując to, co teraz wydaje się być sezonami Oscarów i Emmy przez cały rok. Jest także głównym krytykiem filmowym Deadline, wcześniej recenzował filmy dla MovieLine, boks biurowy czasopismo, za kulisamii Hollywood.com Mądrość – aforyzmObok przewodnik po filmach Leonarda Maltina, którego był współredaktorem. Oprócz pisania, Hammond jest także gospodarzem KCET Cinema Series i cotygodniowych seriali stacji Koniecznie oglądaj filmy.

McCarthy jest doświadczonym krytykiem filmowym, felietonistą i reporterem, który jest także autorem wielu popularnych książek i filmów dokumentalnych. Służył dwie kadencje w sztabie różnorodny i Hollywoodzki reporter W obu publikacjach obszernie relacjonowała festiwale filmowe na całym świecie. jego film Wizje światła: sztuka kinematografii Otrzymał nagrody dla najlepszego filmu dokumentalnego od New York Film Critics Association i National Society of Film Critics, a także zdobył nagrodę Emmy za scenariusz do filmu dokumentalnego. Preston Sturgess: Powstanie i upadek amerykańskiego marzyciela. Reżyserował także filmy dokumentalne Cinema Man: Pierre Najnowsze i Hollywood na zawsze.