sport

Bob Clark | Wiadomości, sport, praca

Bob Clark odszedł spokojnie w domu po ciężkiej walce z międzybłoniakiem w ciągu ostatnich dwóch lat.

Urodzony w Gloversville w stanie Nowy Jork, jego rodzice Duane i Madeline Clark, ukończył w 1965 roku University of Illinois, uzyskując dyplom z inżynierii mechanicznej. Jego kariera obejmowała inżynierię elektrowni, a także spędził kilka lat w Polsce, Szwajcarii i Portugalii nadzorując projekty dla Tampa Electric. Bob był fanem golfa, ostatnio w Buckhorn Golf Club, a także członkiem i zwolennikiem Amvets Post 44.

Przez ostatnie dziesięć lat on i jego żona byli związani z południowo-wschodnimi psami przewodnikami, wychowując ośmioro młodych do pracy w psach przewodnikach.

Bob przeżył swoją żonę Debbie. Córka Karen McKenna, mąż Denise i ich dwoje dzieci, Trey i Laurel, mieszkają w Ohio. Bob przeżył także swojego syna, Benjamina Clarke’a, jego żonę Jennifer i dwie córki Madeleine i Emily, które mieszkają w okolicach Chicago. Jedyną siostrą Boba jest jego siostra Lenora, która mieszka w Kalifornii.

Świętowanie życia odbędzie się w najbliższych miesiącach. Rodzina wyraża podziękowania Moffitt Cancer Center i dr Antonio DaSilva, Advent Health, Orlando. Zamiast kwiatów rozważ przekazanie darowizny na rzecz Southeastern Guide Dogs pod adresem: www.guidedogs.org na cześć Boba.

READ  Igrzyska Olimpijskie w Tokio: 6 „dodatkowych” pływaków w Polsce odesłanych do domu po fatalnym błędzie Federacji

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment