Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

BMW M4 CSL świętuje urodziny M w Polsce

BMW Polska obchodzi w tym tygodniu urodziny M na Silesia Ring. Na miejscu była cała flota starych i nowych samochodów M, w tym BMW M3 Touring. Ale oczywiście pojawił się również M4 CSL. Patrzymy na topowy model M4 w premierowym kolorze: Frosted Brooklyn Grey Metallic. Piękna fotografia ukazuje M4 CSL pod każdym kątem i podkreśla jego sportowy charakter. Oczywiście BMW M4 CSL można zamówić również w innych kolorach, takich jak Sapphire Black Metallic i Alpine White. Oba odcienie pojawiają się jako bezpłatna opcja w konfiguratorach.

Trzy opcje kolorystyczne

bmw m4 csl tor 01 830x553

Niezależnie od lakieru BMW M4 CSL posiada kontrastujące czerwone akcenty wewnątrz i na zewnątrz. Dodatkowo, 19-calowe przednie i 20-calowe kute obręcze o unikalnej konstrukcji ze skrzyżowanymi szprychami mają być montowane we wszystkich 1000 pojazdów planowanych do produkcji. Oprócz wyboru lakieru, innym sposobem konfiguracji samochodu jest wybór, czy chcesz mieć opony sportowe, czy „ultra-trackowe”, z których te ostatnie to Michelin Pilot Sport Cup 2 Rs. Wybór opon jest również bezpłatny.

bmw m4 csl gąsienica 07 830x553

Szeroki wybór opcji

M4 CSL ma wiele opcji. Na przykład klienci w Niemczech mogą kupić skórzaną kierownicę M za 220 euro, Comfort Access za 650 euro i przyciemniane szyby za 430 euro. Chcesz odznaki retro motorsport? To byłoby kolejne 200 euro. Szczególnie kosztowną opcją są reflektory z żółtymi światłami do jazdy dziennej za 1700 euro, podczas gdy elektrycznie składane lusterka kosztują 320 euro. Asystent świateł drogowych 190 €, alarm 500 €, asystent parkowania 550 €, asystent jazdy 900 € i wyświetlacz head-up 1150 € dopełniają listę opcji.

Jeśli z jakiegoś powodu nie podoba Ci się znaczek M4 CSL na pokrywie bagażnika E46 CSL, w konfiguratorze jest opcja 0 €, aby ją usunąć. Dodatkowo możesz poprosić BMW o pomalowanie bocznych lusterek i tylnego spojlera na ten sam kolor co nadwozie oraz dodanie chromowanego wykończenia końcówkom wydechu quada. Fotele elektryczne można dodać bezpłatnie, można również dodać siedzenia podgrzewane.

READ  ARP lokuje środki dla polskich przedsiębiorców | Wiadomości, sport, praca

Pod względem szybkości i osiągów nowy M4 CSL nie będzie miał problemu z sprostaniem nazwie. Dzięki sześciocylindrowemu rzędowemu silnikowi o mocy 543 koni mechanicznych, napędowi na tylne koła i mnóstwu aero, jest bardzo szybki. Niedawno stał się najszybszym seryjnym BMW, który okrążył tor Nürburgring. Możesz również sprawdzić naszą jazdę BMW M4 CSL na Goodwood Festival of Speed ​​poniżej.

[Photos: BMW Poland]