Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Blu-ray: Imperium śródlądowe |  Biurko artystyczne

Blu-ray: Imperium śródlądowe | Biurko artystyczne

Poszukiwanie spójnego wątku narracyjnego u Davida Lyncha Imperium śródlądowe (2006) prawdopodobnie nie będzie się zastanawiać, więc lepiej zacznijmy od neurocentrycznego występu Laury Dern w wielu nakładających się rolach jako Kobiety w opałach – podtytuł filmu.

Na jednej osi czasu Dern gra poobijanego, ale buntowniczego włóczęgę, walczącego z latami nadużyć. W innym filmie jest amerykańską aktorką pracującą nad melodramatem „On”. Wysoko w błękicie jutro. „Coś jest w tej historii”, ostrzega reżyser filmu w filmie (Jeremy Irons), że wcześniejsza próba kręcenia filmu zakończyła się źle.

Coś w tej historii i poza nią wibruje złowieszczo przez cały czas Imperium śródlądowe10 ostatnich ukończonych filmów fabularnych Lyncha. Nakręcony na Sony PD-150film Gra się jak prawdziwe doświadczenie, być może jako połączenie kilku połączonych ze sobą projektów. Klipy, w których występują aktorzy w maskach króliczków w zwariowanej scenie komediowej, przypominają filmy krótkometrażowe stworzone na potrzeby strony internetowej Lyncha.

Imperium śródlądoweDziwna geografia rozciąga się od wyboistych ulic Hollywood po Łódź, z których wiele sfilmował Lynch Bo wydaje się, że kocha to polskie miasto i jego filmową społeczność.

Po drodze Dern spotkał gwiazdy Lyncha, Grace Zabriskie, Harry’ego Deana Stantona, Justina Theroux oraz wielu polskich talentów, w tym Petera J. Lucasa i Karolinę Groskę.

Ale te spotkania, jakkolwiek wstrząsające, rozwijają się jak fragmenty snu. Przywracanie 4K Blu-ray sprawia, że ​​obrazy w cieniu są ostrzejsze i wyraźniejsze, ale nic poza tym.

w najlepszym wydaniu, Imperium śródlądowe służąc jako odłamkowa wersja aspirującej aktorki Psycho Lynch Mulholland d. (2001). „Teraz jestem w tym wymarzonym miejscu”, powiedziała gwiazda Betty Elms (Naomi Watts), zanim obudziła się w koszmarze.READ  Shadowbox wykona „No Return: The Deadly Dance of Bonnie and Clyde”