Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Blog dotyczący ofert na iPada Prime Day: Najtańsze ceny na tablety Apple

Blog dotyczący ofert na iPada Prime Day: Najtańsze ceny na tablety Apple

odświeżać

Dzisiaj może być jedyny dzień, w którym Twój iPad będzie zaopatrzony w dobre akcesoria, a przyzwoita klawiatura jest jednym z najbardziej przydatnych (naszym zdaniem). Nasza ulubiona klawiatura do iPada, Logitech Combo Touch, jest obecnie w rekordowo niskiej cenie w Wielkiej Brytanii, Tylko od 189,99 GBP do 86,39 GBP (Otwiera się w nowej karcie) (Wcześniej był w sprzedaży za 96,66 GBP, ale bardzo krótko, a najniższa cena wynosiła około 120 GBP, więc to świetna okazja.)

Ten model jest również oferowany w Amazon US Od 199,99 USD do 151,99 USD (Otwiera się w nowej karcie)Niezbyt świetna oferta, ale tylko 4 USD mniej od najniższej ceny, którą warto kupić, jeśli chcesz. Uwielbiamy również tę ofertę Zagg Pro Keys, która powala 37 procent zniżki od sugerowanej ceny detalicznej 99,99 USD do 62,89 USD (Otwiera się w nowej karcie) (Około 10 USD mniej niż kiedykolwiek.) Klawisze Zagg Pro z panelem sterowania znajdują się na naszej liście najlepszych klawiatur iPada, więc to mniej luksusowe rodzeństwo to świetny wybór.

(Źródło zdjęcia: Apple)

Przy tak wielu sprzedawcach detalicznych konkurujących dziś z Amazonem w zakresie cen (nie jesteśmy pewni, co to jest mantra „Czarny piątek w lipcu”, ale kogo mamy narzekać?), nie jest zaskoczeniem, że znaleźliśmy dobry wybór oferty gdzie indziej. Weźmiemy to Zniżki na iPada Air 10,9 cala 4. generacji (Otwiera się w nowej karcie), która może być nawet o 200 USD niższa od zalecanej ceny detalicznej. Może to być model 2020, ale nadal go oceniamy (patrz Pokolenia iPadów listę, aby dowiedzieć się więcej) i cieszymy się, że możemy zaoferować fanom Apple w USA szansę na zawarcie umowy podobnej do tej w Wielkiej Brytanii, o której wspominaliśmy wcześniej.

Chcesz dowiedzieć się więcej, zanim zdecydujesz się na zakup iPada? Sprawdź nasze najlepsze iPady do rysowania i recenzji iPad Pro 2021 12,9 calaA iPad Pro 2021 11 cali A iPad Air 2020. Sprawdziliśmy również Ołówek jabłkowy 2 jak również Magiczna klawiatura do iPadaJeśli szukasz akcesoriów.

Najlepsze tablety do edycji wideo

(Źródło zdjęcia: Apple)

dzień dobry! Dzień drugi rozpoczynamy od ogromnych oszczędności na iPadzie Air (2020). Tutaj w Wielkiej Brytanii na Amazon możesz zaoszczędzić 23% na swoim 10,9-calowym iPadzie, z Od 649 GBP do 499 GBP (Otwiera się w nowej karcie). Chociaż może to nie być najnowszy iPad Air, nadal jest świetnym tabletem w świetnej cenie.

Ten tablet ma 64 GB pamięci i obsługuje zarówno Wi-Fi, jak i sieć komórkową, więc jest idealny dla mobilnych twórców. Ponadto możesz wybierać między świeżą jasną zielenią lub pięknym różowym złotem. Zanim jednak pospiesz się po tę zniżkę, zarejestruj się Amazon Prime (Otwiera się w nowej karcie) (Możesz zapisać się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny, jeśli nie jesteś gotowy na zobowiązania) Ponieważ jest to oferta wyłącznie dla członków.

Kolorystyka Logitech

(Źródło zdjęcia: Logitech)

Szukasz rysika do iPada? Pomyśleliśmy, że zobaczymy zniżki Prime Day na Apple Pencil, ale chociaż istnieją niewielkie oszczędności na brytyjskiej białej różdżce Apple, nie ma spadku cen na Amazon w USA. Ale jest oszczędność na naszej ulubionej alternatywie Apple Pencil, która jest Wyprzedaż kredek Logitech od 69,99 USD do 62,99 USD (Otwiera się w nowej karcie). Dostępny w kolorze pomarańczowym lub szarym, bezproblemowo współpracuje ze wszystkimi iPadami z ostatnich dwóch lat.

READ  Nowa gra Kojima będzie wyzwaniem dla różnych trybów i ekspresji

Są też oszczędności w Wielkiej Brytanii, gdzie można kupić kredkę Logitech Obniżona z 64,99 USD do 56,25 GBP (Otwiera się w nowej karcie). A w Wielkiej Brytanii Amazon również posiada 20 GBP zniżki na Apple Pencil 1 (Otwiera się w nowej karcie) A 5 GBP zniżki na Apple Pencil 2 (Otwiera się w nowej karcie).

Oferta na iPada Prime Day

(Źródło zdjęcia: Apple)

Oznaczyliśmy Zaoszczędź 100 USD na iPadzie Pro 11 2021 z technologią M1 (Otwiera się w nowej karcie) wcześniej, ale jeśli chcesz mieć większy ekran, Amazon też go ma 100 USD zniżki na iPada Pro 12,9 (Otwiera się w nowej karcie) który został uruchomiony obok niego. 12,9-calowy tablet zaczyna się teraz od 999 USD za konfigurację 128 GB. Oba nie są ofertami na iPad Prime Day, więc możesz skorzystać ze zniżek, nawet jeśli nie jesteś członkiem Amazon Prime Day.

Oferta XP-PEN

(Źródło zdjęcia: XP-Pen)

Inną alternatywą dla ofert iPad Prime Day, jeśli szukasz urządzenia do rysowania i ilustracji, jest rozważenie zakupu tabletu do rysowania. Dążymy do najlepszych Oferty na tablice kreślarskie Prime DayA dobrych opcji jest wiele. Nasz wybór jako najlepszy zakup dla początkujących lub tych, którzy dopiero zaczynają eksperymentować ze sztuką cyfrową, to XP-Pen Artist Pro 22 obniżono o 100 USD z 499,99 USD do 399,99 USD (Otwiera się w nowej karcie).

Ten 22-calowy to dość duża opcja, ale jeśli chcesz mieć mniejszy ekran, jest też 100 USD zniżki na niesamowity Huion Kamvas 16 w rozdzielczości Full HD – teraz tylko 319 USD (Otwiera się w nowej karcie).

Nasz wybór jako Best Buy w Wielkiej Brytanii to XP-Pen Artist 15,6 Pro obniżony o 130 GBP z 399,99 GBP do 269,99 GBP.

Oferta dnia Surface Pro 8 Prime

(Źródło obrazu: Microsoft)

Tak więc, bez oficjalnych ofert na iPada Prime Day w USA, jakie są alternatywy? Cóż, w Creative Bloq jesteśmy wielkimi fanami Apple, ale nawet my musimy zdawać sobie sprawę, że konkurencja cały czas się poprawia. Jedną z bardzo kuszących alternatyw jest Microsoft Surface Pro 8, którego Amazon obniżył cenę nawet o 25% w tym szczytowym dniu!

Większość niższych konfiguracji 8 GB pamięci RAM jest już sprzedawana w USA, ale wciąż dostępne są świetne oferty w konfiguracjach o wyższej specyfikacji. Mój wybór jako najlepszy zakup to Surface Pro 8 z 16 GB pamięci RAM i 256 GB SSD Obniżka o 427 USD z 1 599,99 USD do 1 172,99 USD (Otwiera się w nowej karcie). Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, cena tego samego urządzenia o pojemności 512 GB zostanie zmniejszona z 1899,99 USD do 1439,99 USD.

READ  Virtual Sci-Fi World EVE Online otrzymuje obsługę Microsoft Excel

W Wielkiej Brytanii nadal istnieją pewne opcje dla niższych specyfikacji, z Surface Pro 8 z 8 GB pamięci RAM i 128 GB SSD obniżony o 382,45 GBP z 999 GBP do 616,55 GBP (Otwiera się w nowej karcie). To więcej niż jedna trzecia!

Daje to tablet o doskonałej wydajności i obsłudze stylu z dodatkową zaletą systemu Windows — dzięki czemu możesz uruchomić pełne oprogramowanie komputerowe. To może zmienić zasady gry dla osób, które lubią używać pióra do edycji zdjęć i rysowania.

Oferta na iPada Air Prime Day

(Źródło zdjęcia: Apple)

Gdy Amazon Prime Day 2022 dobiega końca, oferty na iPada Prime Day pozostają niewielkie. W rzeczywistości jedyna konkretna umowa na iPada Prime Day, którą znaleźliśmy w witrynach Amazon w USA i Wielkiej Brytanii, to: 100–230 GBP zniżki na iPada Air 2020 w Wielkiej Brytanii.

Ta umowa nie powinna być zbyt zaskakująca, biorąc pod uwagę, że nowy iPad Air został wydany zaledwie kilka miesięcy temu, ale nadal jest to dobry zakup, co daje zmianę na stylowego iPada, który nadal ma doskonałą wydajność już za 1 GBP . 419. Istnieją oszczędności w różnych konfiguracjach i kolorach, a możesz zaoszczędzić od 100 GBP na modelu Wi-Fi 64 GB (obecnie 419 GBP) do 230 GBP na modelu 256 GB WiFi + Cellular (obecnie 589 GBP). Konfiguracja Wi-Fi 256 GB kosztuje 130 GBP (obecnie 539 GBP).

Jest to bardzo dobra oszczędność nawet do 26% w stosunku do zwykłej ceny detalicznej, a co najważniejsze, nadal jest nadal dostępna w pięciu różnych opcjach kolorystycznych.

Nie zapominaj, że śledzimy wszelkiego rodzaju inne oferty Apple podczas Prime Day, a także oferty Prime Day na iPada. Na naszej stronie znajdziesz najlepsze ceny na MacBooki, iMac, AirPods, Apple Watch i iPady Oferty Apple Prime Day podsumowanie.

Apple iPad Pro z przodu iz tyłu.

(Źródło zdjęcia: Apple)

To spore oszczędności w porównaniu z potężnym iPadem Pro 2021, 11-calowym modelem. To jest model wi-fi, 128 GB i jest w kolorze gwiezdnej szarości, ale co najważniejsze, dostajesz go iPad Pro z oszczędnością 100 USD w Amazon – mniej niż 799 USD do 699 USD (Otwiera się w nowej karcie).

Aby dać ci wyobrażenie o tym, dla kogo ten iPad najlepiej nadaje się, zajrzyj na naszą stronę internetową Recenzja iPada Pro 11 cali. Jego długość i krótkość to świetny element wyposażenia, ale dla wielu użytkowników prawdopodobnie będzie przesadą – stąd wysoka cena.

Uwaga na temat okazyjnej ceny – mówimy również, że podczas Czarnego Piątku zeszłego roku 100 USD zostało wymazane z większego 12,9-calowego iPada Pro (2021), ale ten iPad nadal kosztuje 999 USD. Czyli w kontekście jest to ogromna oszczędność w stosunku do i tak już tańszej 11-calowej wersji. Przyzwoita oferta, naprawdę!

Aktualna najlepsza oferta na iPada Prime Day.

(Źródło zdjęcia: Apple)

To najlepsza oferta na iPada Prime Day – ale to nawet nie jest oferta Prime Day! Wyjaśnimy! Teraz na Amazon możesz dostać 2021, 10,2-calowy iPad (Wi-Fi, 64 GB) za 299 USD, oszczędzając 30 USD (Otwiera się w nowej karcie). Chodzi o to, że nie potrzebujesz członkostwa Prime Day, aby je zdobyć. Czy jest to więc oficjalna oferta Prime Day (nawet jeśli jest na Amazon)?! Um, ach, kogo to obchodzi! To świetna okazja na iPadzie 2021 w naprawdę dobrej cenie, więc cieszymy się, że możemy ją promować.

READ  Zatrzymajcie prasę: w zeszłym tygodniu Xbox wyprzedził PlayStation w Japonii, ale pojawił się duży problem

Oferta na iPada Air 2022

(Źródło zdjęcia: Apple)

Jest teraz niewielka zniżka na najnowszego iPada Air (2022) na Amazon. Cena katalogowa to 599 USD i Jest wystawiony za 559 USD (Otwiera się w nowej karcie). Oto iPad Air z ultraszybkim chipem M1 i ultraluksusowym aparatem. Ta oferta jest dostępna dla członków Prime i non-Prime, więc kliknij!

iPad Air różowe złoto

(Źródło zdjęcia: Apple)

Chcesz iPada Air w ten szczytny dzień? Masz szczęście, jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii 2020 iPad Air spadł do 419 funtów (Otwiera się w nowej karcie) (Jest to zniżka 100 GBP). Mamy ten model i absolutnie go kochamy. Ta oferta jest dostępna w kolorze różowego złota i srebrnoszarym oraz tylko dla członków Prime (Zarejestruj się tutaj, jeśli nie jesteś członkiem (Otwiera się w nowej karcie)).

Zdjęcie produktu Apple iPad Pro Pro

(Źródło zdjęcia: Apple)

(Otwiera się w nowej karcie)

iPad Pro jest tak potężnym gadżetem, że w dzisiejszych czasach może dać MacBookowi Air szansę na zdobycie pieniędzy. Jeśli więc potrzebujesz tabletu, który poradzi sobie ze wszystkim, co chcesz na niego rzucić, iPad Pro jest urządzeniem dla Ciebie.

Ta umowa z Amazonem sprawia, że ​​czwarta generacja jest superpotężna 12,9-calowy iPad Pro z Wi-Fi i ogromnym 1 TB pamięci masowej za jedyne 1199 GBP (Otwiera się w nowej karcie) – To ogromna zniżka w wysokości 270 funtów!

Kobieta używająca iPada Pro z podstawką

Akcesoria są sprzedawane osobno (Źródło zdjęcia: Apple)

Z jakiegoś powodu oferty na iPada na Amazon w USA nie są tak powszechnie dostępne, jak w Wielkiej Brytanii. Ale to może się zmienić wraz z kontynuacją Prime Day. W międzyczasie B&H Photo oferuje kilka doskonałych ofert na tablet Apple, w tym 50 USD zniżki na 11-calowego iPada Pro 2021, obniżając go do zaledwie 749 USD (Otwiera się w nowej karcie).

Ten konkretny model jest dostępny w kolorze srebrnym, z 8-rdzeniowym chipem Apple M1, 8-rdzeniowym procesorem graficznym i 16-rdzeniowym silnikiem neuronowym, wyświetlaczem Liquid Retina, 128 GB SSD i 8 GB pamięci RAM. Dostępność jest ograniczona, więc jeśli szukasz zawodowca, zdobądź go, zanim wszystkie znikną.

Apple iPad 2021

(Źródło zdjęcia: Apple)

(Otwiera się w nowej karcie)

Wprowadzenie naszych ofert na iPada Prime Day to niesamowita oferta na Amazon, która Standardowy iPad firmy Apple spada do mniej niż 300 funtów (Otwiera się w nowej karcie). Jeśli nie potrzebujesz tabletu do podnoszenia ciężarów, a po prostu chcesz go używać do przeglądania Internetu, przesyłania strumieniowego itp., to to wysokiej jakości małe urządzenie jest więcej niż zdolne.

Ten model kosztuje zwykle 319 GBP, co samo w sobie jest okazją, ale teraz możesz wziąć dodatkowe 20 GBP, obniżając go do zaledwie 299 GBP. To nie pierwszy raz, kiedy Amazon zaoferował tę ofertę i zawsze jest fajnie. Więc jeśli chcesz, nie zwlekaj, ponieważ zapasy zwykle znikają z półek.