Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Blizzard potwierdza problem z blokowaniem dostępu do PSN Diablo 4

Blizzard potwierdza problem z blokowaniem dostępu do PSN Diablo 4

Diablo 4 ma problemy z uruchomieniem na PlayStation z powodu błędu nieprawidłowej licencji.

Wielu użytkowników PlayStation zgłosiło problem polegający na tym, że nie mogą uzyskać dostępu do gry i zamiast tego otrzymują komunikat o błędzie: „Nie można znaleźć ważnej licencji na Diablo 4”.

Blizzard przyznał się do problemu z dnia na dzień Oficjalne forumpisząc: „Otrzymujemy zgłoszenia użytkowników PlayStation, którzy doświadczają błędów związanych z nieprawidłowymi licencjami. Zespół bada teraz tę sprawę i zaktualizuje ją, gdy tylko uzyskamy więcej informacji”.

Eurogamer skontaktował się z Blizzardem w celu uzyskania dalszych szczegółów, chociaż rozumieją, że może to być problem specyficzny dla użytkowników PlayStation w Ameryce Północnej.

Recenzja Diablo 4 – jeden poważny problem..

W międzyczasie istnieje obejście – choć wiąże się to z zakupem lub pobraniem innej gry. W rzeczywistości niektórzy gracze powiedzieli, że wydają dodatkowe pieniądze, aby uzyskać dostęp.

Zasadniczo dokonanie zakupu powoduje, że konsola „zapamiętuje” ważną licencję, umożliwiając grę w Diablo 4.

Gracze na forum Blizzarda przetestowali tę metodę, kupując inną grę w PSN i po prostu pobierając losową darmową grę, przy czym obie metody działają.

To obejście sugeruje, że błąd może dotyczyć PlayStation, a nie Blizzarda, ale nadal jest rozczarowujący dla fanów pragnących wejść do świata Diablo 4.

Forum Blizzarda Roi się od graczy żądających zwrotu pieniędzy, zwłaszcza po zapłaceniu więcej za wczesny dostęp.

„Jaką rekompensatę dasz nam, klientom Playstation, za utratę i lagi graczy na PC, którzy mają prawie godzinę na start od nas?” zapytał jeden z fanów.

Inny powiedział: „Trzymają zakładników graczy PS !!

Diablo 4 ma wiele dat i godzin premiery, w zależności od zakupionej wersji, począwszy od dzisiaj. Na naszą recenzję będziecie musieli trochę poczekać.