Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Błędy Polska przegrała 7-1 | Wiadomości, gry, praca

Staff Photo / Joel Weitzel strzela na boisku Michaela Nittoliego, gdy Bulldogs przegrali 7:1 z Howlandem w sobotę.

Polska – Liczne błędy i spokojny dzień ofensywy były zbyt trudne dla Polski w sobotę, a Bulldogs przegrali remis 7:1, który nie odwiedził Howland.

Polska popełniła sześć błędów w porażce (7-7) i na początku wyprzedziła Tygrysy (5-6), a Howland wyskoczył na prowadzenie 4-0 dwa rundy później, aby zapewnić sobie pozycję do zwycięstwa.

– Spodziewaliśmy się dobrego meczu po Howland, ale w drugiej zmianie mieliśmy kilka kiepskich meczów na boisku i na początku straciliśmy przewagę – powiedział polski trener Rich Murray. „Nie trafiliśmy dobrze w piłkę. Ich dzieciak dobrze rzucał”.

Rozrusznik Howland, Evan McBane, nie wypuścił żadnych dominujących postaci – tylko jedno przekreślenie – ale celował w rozpraszaniu wygranych i minimalizowaniu obrażeń. Zakończył z czterema rundami do stracenia i stracił cztery zwycięstwa i walkę, a jedyny polski bieg był czwarty.

W tym momencie Bulldogs zdobyli biegaczy w rogach bez autów, ale McPhenowi udało się podwoić, aby wyjść z dżemu z jednym trafieniem.

Chris Denny miał na koncie kilka zwycięstw dla Polski, w tym podwójne, podczas gdy pozostałe trzy buldogi zaliczyły pojedynek. W porażce Polska wyrównała tylko jeden spacer.

„Myślę, że mieliśmy złe ad-pady” – powiedział Murray. „Myślę, że uderzamy mocno piłkę tylko pięć razy dziennie, więc nie wygrasz, gdy to zrobisz i wejdziesz do dołka 4-0”.

Polski otwieracz Michael Nittoli grał w pięciu rundach i stracił pięć przejazdów – tylko dwa – pięć zwycięstw i żadnych przejazdów. Uderzył jednego. Matt Papardis zakończył mecz, tracąc trzy zwycięstwa w dwóch inningach i parę biegów zdobytych na stępie.

Howland, który wygrał ostatnie cztery z trzech meczów od przegranej 4:0 w Salem w zeszłym tygodniu, wygrał osiem z nich, z których trzy pochodziły z bata Anthony’ego Moussoui. Senior poszedł 4 do 3, plasując trzy banki rezerwowe i otwierając grę z podwójnym pasem w drugim inningu.

READ  Ekscytujący rajd liczący ERC Polski Szczegóły udostępniony - FIA ERC

Brendan Ray również uderzył w podwójne i kilka razy wypadł z gry.

„Pracujemy nad naszym podejściem – tylko mentalnym nastawieniem” – powiedział trener Howland Zach Piler. „Nigdy nie była to umiejętność dla naszych towarzyszy; to ich szczera postawa i wykonanie zadania.

To jest różnica w ostatniej gorącej passie Howlanda, dodał – nie tylko w skrzynce z piorunami, ale ogólnie.

– Takie jest nastawienie – powiedział Pillar. „Mówimy to, kiedy się łamiemy (narady zespołowe).

Mason Bayes zajął miejsce, w którym zostawił Makbeta, rzucił dwa przegrane innings i zrezygnował z wygranej, a następnie Bradon Kebard zapukał do drzwi z bezcelową siódmą, obejmującą dwa przekreślenia.

„Mieliśmy trzy boiska dla seniorów, a oni wyszli, wykazali się dużą dojrzałością i wykonali wiele uderzeń” – powiedział Pillar. „Dostaliśmy świetne wyniki od wszystkich, ale szczególnie nasz drugi zawodnik (Ryan Hooper), wykonał kilka trudnych gier i był to dobry występ dla seniorów.

Howland zmierzy się w poniedziałek z Austintown Fitz.

Tymczasem Bulldogs wracają do wyścigu z Girardem tego dnia.

„Zagramy ponownie w poniedziałek, więc następnego dnia kolejny facet jest na nogach” – powiedział Murray. „Naprawimy kilka rzeczy i zagramy w lepszą grę”.

[email protected]

Dzisiejsze ważne wiadomości i więcej w Twojej skrzynce odbiorczej