Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Blanka z Polski rozświetla scenę Eurowizji przerwą taneczną „Solo”.

Blanka z Polski rozświetla scenę Eurowizji przerwą taneczną „Solo”.

Polka Blanca przyjechała do Liverpoolu na Eurowizję – i jest gotowa podpalić scenę utworem „Solo”. Spotkaliśmy się z Blancą w naszym LUSH Liverpool Lounge po jej drugiej próbie w M&S Bank Arena.

Polska gwiazda opowiada o swojej przerwie tanecznej, przesłaniu piosenki oraz o tym, jak planuje zachwycić publiczność w swoim półfinale w przyszłym tygodniu.

Przewiń w dół, aby obejrzeć nasz wywiad.

Blanca „Solo” z Polski – wywiad z pierwszej próby Eurowizji 2023

Blanca wywołała burzę wśród fanów po swojej pierwszej próbie Eurowizji. Na scenie w Liverpool Arena pojawiła się Blanca ubrana na fioletowo i pomarańczowo, serwując śródziemnomorską muzykę pop. Dzięki swojej energicznej przerwie tanecznej Liverpool jest gotowy do rozpoczęcia imprezy.

„Właściwie zacząłem [dancing] Kiedy miałam cztery lata, Blanca powiedziała naszemu Williamowi. „Tańczyłem całe życie, ale teraz chciałem zrobić to dobrze – więc mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić”.

Polska gwiazda Eurowizji powiedziała, że ​​jej osobowość jest inna na scenie i poza nią. Powiedziała: „[I’m] Na pewno trochę bardziej nieśmiały. Kiedy wychodzę na scenę, coś we mnie się kręci”.

„Jest wiele elementów, kiedy jesteś pewny siebie i kiedy czujesz się dobrze. Na przykład, kiedy zadajesz sobie pytanie…”, powiedział, mając problemy techniczne w polskim finale krajowym na początku tego roku.

Polska na Eurowizji 2023: Blanca „Solo” pierwsza próba

Co sądzisz o „Solo”? Czy Blanca zakwalifikuje się do finału? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Polska przejmuje budynek rosyjskiego liceum: Polska przejmuje budynek rosyjskiego liceum w Warszawie