Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Black Eyed Peas solidaryzuje się ze społecznością LGBTQ+ na noworocznym koncercie w Polsce Mel C wychodzi kilka dni wcześniej – ostateczny termin

The Czarnooki groszek Polski koncert sylwestrowy TVP pokazał swoją solidarność ze społecznością LGBTQ + podczas tego samego wydarzenia. Mel C odpadł w zeszłym tygodniu.

Kiedy czteroosobowa grupa pojawiła się na scenie, wszyscy mieli na sobie tęczowe opaski. Apl.de.ap, J. Rey Soul, Tabu i Ja jestem Polska pokazała swoje wsparcie dla społeczności podczas transmisji w rozgłośniach publicznych.

„Gdzie jest miłość?” Śpiewacy wywołali spore poruszenie wśród polskich działaczy antygejowskich, takich jak Marcin Warchol, członek PiS. Partie polityczne podjęły kroki w celu dalszej marginalizacji społeczności LGBTQ+ poprzez wprowadzenie przepisów antygrupowych.

„Promocja LGBT w TVP2. Wstyd! To nie sylwester marzeń, tylko sylwester zboczeń” – napisał na Twitterze Warchol.

Will.i.am zacytował tweeta w odpowiedzi: „GDZIE MIŁOŚĆ??? Jedność, tolerancja, zrozumienie, wspólnota, szacunek, różnorodność i integracja… to jest miłość… ludzie są istotami ludzkimi, wszyscy powinniśmy nauczyć się szanować i kochać oraz uczyć się od różnych ludzi na ziemi… Kocham wasz kraj. ..”

Warhol odpowiedział Will.i.amowi, dlaczego Katar nie zbojkotował mistrzostw świata „w odniesieniu do traktowania kobiet, imigrantów i społeczności LGBTQ + w tym kraju”.

Artysta wyjaśnił, że „udał się w te miejsca, aby szerzyć miłość” i nie sądził, by ignorowanie było odpowiedzią, „idź prosto do źródła swojej inspiracji i postaraj się jak najlepiej zainspirować je i szerzyć miłość… to się nazywa #miłość.

Gwiazda Spice Girls Mel C TVP miała również wystąpić w audycji sylwestrowej, ale wycofała się z koncertu na kilka dni przed jej pojawieniem się.

„W świetle pewnych kwestii, na które zwrócono mi uwagę, a które nie są zgodne ze społecznościami, które wspieram, obawiam się, że nie będę już mógł wystąpić w Polsce zgodnie z planem w Nowy Rok” – powiedział. Raport.

Podczas gdy Mel C nie sprecyzowała, jakie były problemy związane z odwołaniem jej występu, wszyscy zakładali, że mówi o społeczności LGBTQ+, ponieważ była jej wielkim zwolennikiem przez całą swoją karierę.

READ  14-poziomowy Rajd ERC ujawnia Podróż do Polski Wszystkie drogi Jedź do Karovy - FIA ERC