Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Black Eyed Peas naśladuje noszących tęczowe opaski podczas sylwestra w Polsce

Black Eyed Peas naśladuje noszących tęczowe opaski podczas sylwestra w Polsce

The Black Eyed Peas otworzyli się na temat wspierania społeczności LGBTQ+ podczas kontrowersyjnego występu sylwestrowego w Polsce.

W grudniu nagrodzony Grammy zespół wystąpił w Jacobean Mountain Inn w specjalnym programie TVP Sylwester Marzeń.

Podczas swojego bogatego występu, który obejrzało 8,3 mln osób w całej Polsce, trio nosiło tęczowe opaski, symbolizujące ich przyjaźń ze społecznością LGBTQ+.

Oprócz aktu solidarności, grupa zadedykowała swój hit Where’s Love „Unity”, zanim zwróciła uwagę na inne zmarginalizowane społeczności.

Niestety, inkluzywny występ Black Eyed Peas natychmiast spotkał się z reakcją i retoryką anty-LGBTQ+ ze strony konserwatywnych polityków i obywateli tego kraju.

„Promocja LGBT w TVP2. Wstyd! To nie sylwester marzeń, tylko sylwester dewiacji” – napisał na Twitterze poseł anty-LGBTQ+ Marcin Warchoł.

W tym czasie wokalista will.i.am wydał oświadczenie wideo, w którym podwoił decyzję grupy o noszeniu tęczowych opasek.

„Jesteśmy Black Eyed Peas… lub możesz powiedzieć Black Eyed Peas, ponieważ jesteśmy za pokojem, równością, harmonią. Nie jesteśmy Black Eyed Peas” – powiedział. Świergot.

W niedawnym wywiadzie metro, Will.i.am dał lepszy wgląd w ich inkluzywne wyniki i znaczenie obrony społeczności LGBTQ+.

„Kiedy widzowie na żywo i fani oglądający sylwestrowy program emitowany przez państwową sieć zrozumieją, że stanowisko rządzących w sprawach LGBTQ+ nie jest przez nas podzielane” – wyjaśnił.

„Noszenie tęczowych opasek na scenie to nasz sposób na przesłanie bardzo jasnego, jednoznacznego przesłania: Black Eyed Peas solidaryzuje się ze społecznością LGBTQIA+, prawa queer to prawa człowieka…”

pragnienie. Najnowszy wywiad i.am pojawia się nieco ponad miesiąc przed nagłówkiem trio Brighton Pride 2023 – który odbędzie się od 4 do 7 sierpnia.

Oprócz grupy I Got A Feeling, na słynnej imprezie LGBTQ+ wystąpią także Mel C, Steps, Zara Larsson, Jax Jones, Honey Dijon i gwiazda Drag Race The Vivienne.

READ  Polska nie dostanie unijnych funduszy, jeśli nie zmieni się system sądowniczy: szef Komisji Wyborczej