Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

BioWare drażni tytuł Mass Effect 5 i zadania związane z zakończeniem trylogii

BioWare drażni tytuł Mass Effect 5 i zadania związane z zakończeniem trylogii

Zaktualizowano o 23:30: Po krótkim spotkaniu szefów społeczności wskazówki zostały rozwiązane i pełny 30-sekundowy zwiastun BioWare został udostępniony w Internecie.

Trzeba przyznać, że nie zawiera on dużo więcej informacji niż początkowy pięciosekundowy fragment, który otrzymaliśmy dzisiaj na początku, ale przynajmniej ukazuje bardzo ładny płaszcz ozdobiony logo N7, co sugeruje naszą tajemniczą postać z kapturem. – Bohater następnej gry? złoczyńca? – Jest członkiem orkiestry wojskowej serialu. Albo złodziej płaszczy.

Znów pojawił się ten sam trencz Grafika została udostępniona na kanale Twitter/X firmy BioWare, tym razem dyskretnie odkrywa – poprzez kilka starych szczegółów „WZMOCNIENIA” – pewne potencjalne drobne szczegóły. przez Zbliżenie, widzimy ciekawą scenę w neonowym barze, przedstawiającą ubrania dla Getha i sceny z Angory – co wyjaśnia mi ekspert Eurogamer Mass Effect Tom Phillips (swoją drogą Matt jest tym, który pisze tę aktualizację; Tom nie odnosi się do siebie w trzeciej osobie): „Angara jest jej domem. Oryginalna Andromeda, co oznacza, że ​​albo Githowie są teraz również na Angarze, albo Angary są w Drodze Mlecznej (myślę, że to drugie).” Więc proszę bardzo!

Zwiastun N7 Day 2023.

Oryginalna historia 18:14: BioWare uczciło tegoroczną rocznicę Mass Effect publikując na blogu post, w którym nawiązuje się do tytułu Mass Effect 5 i sugeruje, że fani otrzymają odpowiedzi na palące pytania dotyczące tego, co wydarzyło się po zakończeniu Mass Effect 3.

Nie jest jednak jasne, czy oznacza to, że przedmioty te pojawią się w Mass Effect 5 – do premiery jeszcze za kilka lat – czy wcześniej, w ramach samego Dnia N7.

„Zadaliśmy sobie wiele z tych samych pytań, które zadaliście nam przez lata!” Szef Mass Effect Mike Gamble książki. „Co stało się ze wszystkimi, których znałeś i kochałeś w grach? Kto naprawdę zginął? Kto z kim miał dzieci? Jak brzmi dziecko?”

Oficjalny zwiastun Mass Effect 5 pokazuje powrót Liary.

„A co ze wszystkimi galaktykami? Zakończeniami! Co do cholery dzieje się z naszym światem asari zamienionym w medium cienia? A co z S… to nie ma znaczenia… rozumiesz, o co chodzi.”

„Oczywiście istnieją odpowiedzi na te pytania, ale będziesz musiał poczekać, aby je usłyszeć. A wszystko, co powiemy, nie będzie łatwe do znalezienia, tak jak można się spodziewać po naszych reklamach #N7Day. ”

Pozostała część postu zawiera listę różnych towarów Mass Effect dostępnych do kupienia, wraz z ukrytym kodem binarnym. Przefiltruj, a otrzymasz 010001010111000001101101001011011000110111101101110, co oznacza słowo „Epsilon”. Czy tak może wyglądać następna gra Mass Effect?

Fani znaleźli już nową stronę w witrynie EA, jeśli wpiszesz następujący adres URL: https://www.ea.com/en-gb/games/mass-effect/epsilon Czas pokaże, czy w nadchodzących godzinach na stronie zostaną dodane kolejne. [UPDATE: There’s now this brief video clip, below – and a reference to Andromeda.]

Krótki zwiastun Mass Effect 5 – a może powinien to być Mass Effect Epsilon?

Warto zaznaczyć, że Epsilon był jedną z oryginalnych nazw branych pod uwagę przez BioWare dla serii, zanim deweloper ostatecznie wybrał Mass Effect. Aha, i Epsilon to także grecka liczba 5 – co miałoby sens w przypadku ME5.

Oczywiście odpowiedzi na pytanie, kto przeżył, a kto zginął po wydarzeniach z Mass Effect 3, będą się różnić w zależności od gracza. Absolutne odniesienie do „S-” ekscytuje fanów, a niektórzy twierdzą, że Shepard w jakiś sposób ożyje w następnej grze, szukając okruchów informacji na poparcie swoich teorii.

Mass Effect 5 jest wciąż w fazie przedprodukcyjnej, a większość BioWare wciąż pracuje nad finalizacją długo oczekiwanego Dragon Age: Dreadwolf. Oczekuje się, że kolejny rozdział sagi opery kosmicznej nadejdzie setki lat po oryginalnej trylogii, a serial ponownie skupi się na Galaktyce Drogi Mlecznej.

W poprzednich latach N7 Day dostarczył dalszych dowodów. Rok 2021 dał nam bardzo szczegółowy obraz z wieloma ukrytymi szczegółami, z których najważniejszym jest powrót Gith. Ubiegły rok przyniósł więcej grafik koncepcyjnych i fragment nowego dialogu Liary.

Dzisiaj rano informowaliśmy o dwóch grupach byłych pracowników Mass Effect i Dragon Age, którzy chcieli wykorzystać Dzień N7 do podkreślenia swojej trudnej sytuacji po zwolnieniu na początku roku. W siedzibie BioWare planowana jest sesja okupacyjna, podczas której grupa pracowników składa pozew przeciwko firmie w sprawie odpraw.

READ  Ten 17-minutowy sprint Stardew Valley zaczyna się od zniszczenia