Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Billy Gilmore: Szkocki pomocnik pozytywnie testuje Covid-19

Billy Gilmore: Szkocki pomocnik pozytywnie testuje Covid-19

Daktyle: 11 czerwca – 11 lipca miejsca: Amsterdam, Baku, Bukareszt, Budapeszt, Kopenhaga, Glasgow, Londyn, Monachium, Rzym, Sewilla, Sankt Petersburg. pokrycie: Na żywo w BBC TV, BBC Radio 5 Live, iPlayer oraz na stronie i aplikacji BBC Sport. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji

Billy Gilmore uzyskał pozytywny wynik testu dla Covid-19 i przegapi we wtorek kluczowy mecz Szkocji na Euro 2020 z Chorwacją.

Pomocnik Chelsea był znakomity, ponieważ drużyna Steve’a Clarke’a zremisowała w piątek 0:0 z Anglią w swoim pierwszym meczu.

Szkocki Związek Piłki Nożnej twierdzi, że obecnie nie zidentyfikowano żadnych bliskich kontaktów z obozu, z 25 zawodnikami gotowymi do zmierzenia się z Chorwacją.

Szkocja musi wygrać w Hampden, aby mieć nadzieję na awans z grupy D.

Obie drużyny mają punkt po dwóch meczach, podczas gdy Anglia i Czechy mają po cztery punkty przed spotkaniem na Wembley.

Szkocki Związek Piłki Nożnej powiedział: „Szkocki Związek Piłki Nożnej może potwierdzić, że członek szkockiej drużyny narodowej, Billy Gilmore, uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19”.

„Po kontakcie z Public Health England od czasu odnotowania pozytywnego testu, Bailey izoluje się teraz przez 10 dni i dlatego przegapi mecz grupy D UEFA Euro 2020 z Chorwacją w Hampden”.

Wszyscy piłkarze Anglii i personel pomocniczy wrócili z negatywnych testów w niedzielę.

Członek drużyny Szkocji, John Flick, przed turniejem uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa i nie zremisował 2-2 z Holandią, a także sześciu graczy, którzy zostali pominięci jako środek ostrożności.

Tych sześciu graczy wróciło na czas, by wygrać 1:0 z Luksemburgiem, a Flick był w stanie pokonać Szkocję 2:0 z Czechami i zremisować z Anglią.

READ  Mistrzostwa Świata Polska Piłka ręczna | Sport narodowy