Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bilardowe Mistrzostwa Świata: Polska i Austria awansują do ćwierćfinału, a Stany Zjednoczone pokonują Koreę Południową

Bilardowe Mistrzostwa Świata: Polska i Austria awansują do ćwierćfinału, a Stany Zjednoczone pokonują Koreę Południową

Polska i Austria uzupełniają najlepszych ćwierćfinalistów Mistrzostw Świata w Bilardach 2023 w Pazo de Feiras e Congresos de Lugo w Hiszpanii.

Przed rozpoczęciem meczów drugiej rundy Amerykanin Shane Van Boeng i Skyler Woodward przypieczętowali wygodne przejście w ostatniej rundzie meczu nad Seo Siwą i południowokoreańczykiem Kang Lee 7-1.

Początkowo mecz był bliski remisu 1:1 po błędach po obu stronach, co spowodowało otwarte rozpoczęcie gry, ale od tego momentu Woodward i Van Boening mieli łatwe zadanie, ponieważ pokazali swoje doświadczenie i jakość na głównej scenie. Aż do zwycięstwa.

Lee miał szansę zejść 3-1 w dół do szóstki po tym, jak Siwa puścił dobre kłamstwo, ale nie wykorzystano tego, aby Stany Zjednoczone objęły prowadzenie 4-1.

Przegrywając 6-1, Seoa został pozostawiony na twardym haku przez USA, powodując faul, a od tego momentu Van Boeng i Woodward byli rutyną, ponieważ na stole pozostały tylko cztery piłki.

W pierwszej rundzie drugiej rundy Albania chciała wyprzedzić Polskę i po raz pierwszy awansować do ćwierćfinału, ale nie udało im się najlepiej wystartować mistrzom UK Open Eklintowi Kassy i Psarowi Spahiu, który stracił bramkę. rutynowa dziewiąta do 1:0.

Przegrywając 2:0, Kaci uderzył szóstkę, aby wpuścić Albanię i skorzystał z okazji, by zdobyć po dwa.

Błędy Albanii piętrzyły się, a pogorszenie sytuacji ze strony polskiego Spahiu skłoniło ich do wykonania dodatkowego ataku, aby objąć prowadzenie 5:3 i pozwolić przeciwnikom na popełnianie kosztownych błędów.

Kaci wbił dwie piłki w barierkę, ale zatrzęsła się tylko dlatego, że Wiktor Zieliński również nie trafił w tę samą piłkę, a Spahiu również nie zdołał jej wybić, zanim Konrad Juszczyszyn uderzył ją, aby dostać się do kopca jako pierwszy.

Mecz był ustawiony dla Albanii w 10. po tym, jak Bank Spahiu zobaczył, jak uderza piłkę w rękę, aby Zieliński i Juszczyszyn dokończyli pracę i odnieśli imponujące zwycięstwo w kolejnym meczu z Niemcami lub Kanadą.

READ  UFC 271 Adesanya kontra Whittaker: karta walki, telewizja, jak oglądać online i na PPV

Dwukrotni mistrzowie Austrii przeżyli wczesny strach w pierwszej rundzie, pokonując Australię na skoczni z Albinem Auchanem i Mario. Wiedział, że potrzebny jest lepszy występ, aby w drugim etapie wyprzeć Sanjena Pelivanovicia i Agdina Pekinga z Bośni i Hercegowiny.

Grając poza stolicą Bośni i Hercegowiny, Sarajewem, Pehlivanovic i Piknjac szybko objęli prowadzenie 2:1 i przenieśli się do Austrii, ale to było dla nich naprawdę najlepsze w tych rozgrywkach.

Austria szybko odwróciła sytuację i objęła prowadzenie 4-2 i stamtąd awansowała, mimo że Bośnia uzyskała półkę na szachownicy 4-3.

Na następnym stojaku Pilivanović grał luźnym zabezpieczeniem w szóstce i dał Ochanowi i jemu szansę na to, by zabrakło dwóch do zwycięstwa.

W końcu dla Austrii to była rutyna, a potem czekała Wielka Brytania lub Wietnam, gdy Auchan wbił trzy piłki do tej samej kieszeni w przerwie, aby zapewnić rutynową mapę drogową do zwycięstwa w ostatnim secie 7-3.

Czytaj dalej: Puchar Świata w bilard: Chiny robią imponujący powrót, gdy Wietnam kończy 17 lat psot