World

Biden zmusi wszystkich pracowników federalnych do zaszczepienia się bez możliwości przeprowadzenia testów

AKTUALNOŚCI: Biden zmusi wszystkich pracowników federalnych do zaszczepienia się bez opcji testowania i mówi Amerykanom, że jest to „jedyny sposób” na powrót do normalności w dzisiejszej mowie COVID, twierdzi raport

  • Prezydent Joe Biden będzie wymagał, aby wszyscy pracownicy federalni zostali zaszczepieni, w ramach serii nowych mandatów, które przeforsuje w głównym przemówieniu na temat pandemii COVID.
  • CNN poinformował, że pracownicy nie będą mieli możliwości poddania się testom
  • „To, co widzieliśmy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, to mandaty i wymagania” — powiedziała Jen Psaki MSNBC Morning Joe.
  • „Widzieliśmy, jak to działa i widzieliśmy, jak staje się bardziej popularne” – powiedziała
  • Komentarze Bidena pojawiają się, gdy liczba przypadków COVID nadal rośnie z powodu zmiennej Delta
  • Dotknie sześciu obszarów, w których jego administracja mogłaby naciskać na szczepienie większej liczby Amerykanów
  • Rozmowa zaplanowana jest na 17:00 ET


Prezydent Joe Biden będzie wymagał szczepienia wszystkich pracowników federalnych, w ramach serii nowych mandatów, które będzie promował w głównej specjalizacji. Mowa o czwartkowej pandemii COVID.

W swoich uwagach Biden ogłosi, że podpisze dekret nakazujący szczepienia pracowników federalnych bez możliwości przeprowadzenia regularnych badań w celu rezygnacji z tego wymogu, CNN zgłaszane, powołując się na źródło zaznajomione z planami. Podpisze również zarządzenie wykonawcze, które nakłada ten sam wymóg na kontakty federalne.

Prezydent wywiera większą presję na stany, przedsiębiorstwa i szkoły, aby szczepiły ludzi, ponieważ zmienna delta powoduje ciągły wzrost liczby przypadków w Stanach Zjednoczonych.

Sekretarz prasowy Białego Domu Jen Psaki wskazała w wywiadach w czwartek rano, że przybywa więcej stanów.

READ  Trzecia dawka szczepionki COVID jest skuteczniejsza u biorców przeszczepów niż dwie pierwsze dawki

To, co widzieliśmy w działaniu w ciągu ostatnich kilku miesięcy, to mandaty i wymagania, zmuszające pracowników rządu federalnego lub innych do szczepienia. Widzieliśmy, jak to działa i staje się coraz bardziej popularne” – powiedział Psaki w programie MSNBC Morning Joe w czwartek rano.

„Będzie rozmawiał bezpośrednio z zaszczepionymi ludźmi i ich frustracjami i chce, aby usłyszeli, jak zamierzamy budować na tym, co zrobiliśmy do tej pory, aby opanować wirusa” – powiedziała.

Prezydent Joe Biden będzie wymagał, aby wszyscy pracownicy federalni zostali zaszczepieni, w ramach serii nowych mandatów, które przeforsuje w głównym przemówieniu na temat pandemii COVID.

Sekretarz prasowy Białego Domu Jen Psaki zauważyła w wywiadach w czwartek rano, że nadchodzi więcej stanów

Sekretarz prasowy Białego Domu Jen Psaki zauważyła w wywiadach w czwartek rano, że nadchodzi więcej stanów

Wśród Amerykanów zarejestrowano ponad 40 milionów przypadków COVID, co stanowi prawie jedną piątą globalnej liczby.

Biden, w swoich uwagach zaplanowanych na 17:00 EDT, zajmie się sześcioma obszarami, w których jego administracja może naciskać na więcej Amerykanów do szczepienia: obejmują one nowe plany szczepienia większej liczby osób, zwiększenie ochrony dla tych, którzy już mają szczepienia i utrzymanie szkół. Otwarcie, zwiększenie liczby testów i noszenia masek, ochrona ożywienia gospodarczego i poprawa opieki zdrowotnej.

Konkretne szczegóły nie zostały ujawnione przez kierownictwo powiedział New York Times Będzie zawierać nowe federalne wymagania dotyczące szczepień.

Prezydent Biden i urzędnicy administracji wielokrotnie podkreślali, że najlepszym sposobem na przywrócenie normalnego życia jest szczepienie ludzi.

Według danych Centers for Disease Control and Prevention około 27 procent kwalifikujących się mieszkańców USA w wieku 12 lat lub starszych nie otrzymało szczepionki przeciwko koronawirusowi. Tymczasem około 75 procent Amerykanów otrzymało co najmniej jeden zastrzyk, a 53 procent zostało w pełni zaszczepionych.

Dr Anthony Fauci powiedział, że Amerykanie zapadają na COVID w tempie 10 razy szybszym niż potrzeba do zakończenia pandemii.

READ  Wiodące gospodarki świata zgadzają się na globalną minimalną stawkę podatku od osób prawnych

„Wciąż znajdujemy się w sytuacji pandemii, ponieważ codziennie mamy 160 000 nowych infekcji” – powiedział Fauci. Aksjos. „To nie jest nawet skromnie dobra kontrola”.

„W kraju naszej wielkości nie można chodzić i mieć 100 000 infekcji dziennie” – kontynuował. „Musisz zejść poniżej 10 000, zanim zaczniesz czuć się dobrze”.

Około 75 procent Amerykanów otrzymało co najmniej jeden zastrzyk, a 53 procent jest w pełni zaszczepionych

Około 75 procent Amerykanów otrzymało co najmniej jeden zastrzyk, a 53 procent jest w pełni zaszczepionych

Wskaźnik szczepień wśród Amerykanów wzrósł od lipca, kiedy wariant delta spowodował wzrost liczby infekcji, ale pozostaje niski w południowych stanach, takich jak Floryda i Teksas.

Biden poruszy również kwestię podziału na zaszczepione i nieszczepione.

Uzna również fakt, że zaszczepiono tam 175 milionów ludzi, z których wielu jest sfrustrowanych. Chcą wrócić do normalności. Oczywiście, że tak. Będzie to wymagało przeniesienia większej liczby osób nieszczepionych do stanu zaszczepionego. „O tym będzie mówił” – powiedział Psaki w CNN w czwartek rano.

W swoich uwagach Biden będzie również starał się ponownie skoncentrować na pandemii COVID, zmieniając narrację po trudnej ewakuacji Amerykanów z Afganistanu i walk Demokratów na Kapitolu w swoim budżecie wynoszącym 3,5 biliona dolarów wypełnionym programami społecznymi.

Reklamy

About the author

Halsey Pearson

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment