Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Biblioteka publiczna w Plymouth na bezpłatne letnie imprezy

PLYMOUTH – o 18:30 w poniedziałek od 11 lipca do 29 sierpnia każdego tygodnia ciesz się innym rodzajem muzyki na trawniku przed Biblioteką Plymouth przy 132 South St.

Od popowych bungalowów po wiejskie domki, każdy znajdzie coś dla siebie. Zabierz krzesło lub koc, aby usiąść na zewnątrz. W przypadku złej pogody koncert odbędzie się w bibliotece. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz https://www.plymouthpubliclibrary.org.

11 lipca: Aujourd’hui

Zespół Aujourd’hui powstał w 2002 roku i wykonuje szeroką gamę muzyki kameralnej dla różnych mniejszych zespołów. Grupa doskonale czuje się w muzyce od Bacha i Tillmanna po współczesnych kompozytorów, w tym Adrienne Albert, Rogera Quiltera i Johna Corigliano. To wydarzenie odbędzie się w pomieszczeniach, ponieważ wymaga użycia fortepianu. Proszę założyć maskę na to wydarzenie. Zapewnione zostaną krzesła.

18 lipca: Mark Berger

Życie Bergera polegało na dążeniu do podwójnej pasji: tworzeniu i nagrywaniu piosenek o swoich amerykańskich korzeniach oraz eksploracji zachodniej części pustyni i gór. Po podpisaniu pierwszego kontraktu wydawniczego podczas studiów prawniczych zmierzył się z zespołami rockowymi i regularnie występował w nowojorskich klubach, takich jak CBGB, Wetlands i The Knitting Factory.

25 lipca: Wydarzyło się w tłumaczeniu

Podczas tego występu zespół zaśpiewa portugalskie i hiszpańskie piosenki z kilkoma innymi utworami, a także kilka piosenek z tradycji fado. Gained in Translation to grupa wybitnych muzyków, których dziewięciojęzyczny, międzygatunkowy repertuar muzyczny przeniesie Cię od ukrytego piękna bossa novy do czystej obfitości rosyjskiej muzyki cygańskiej i wszystkiego pomiędzy.

1 sierpnia: Magnolia Cajun Band

Magnolia używa różnych instrumentów, w tym akordeonu, skrzypiec, gitary, basu, trójkąta i perkusji. Oprócz muzyki stukającej palce, posłuchaj opowieści i opowieści o wyjątkowych zwierzętach i przygodach na świeżym powietrzu w Louisiana Bayou.

8 sierpnia: Rekiny przychodzą Kruzen

Sharks Come Cruisin gra energetyczną mieszankę morskich chat i muzyki morskiej, wprowadzając motywy udziału publiczności i świętowania w centrum ich muzyki i występów na żywo. SCC grało na wielu festiwalach na Wschodnim Wybrzeżu, od Florydy po Maine i było gospodarzem comiesięcznego PVD Shanty Sing w swoim rodzinnym mieście Providence, RI.

READ  Zobacz najnowszy materiał Netflix. Jest też pierwsza klatka z Dianą!

15 sierpnia: Across the Americas z Rogerem Tincknellem

Across the Americas to wielokulturowy i wielojęzyczny program muzyczny, który obejmuje tradycyjne style muzyki ludowej z Kanady, Stanów Zjednoczonych i Ameryki Łacińskiej, grane na różnych instrumentach strunowych, dętych i perkusyjnych. Piosenki mogą być zawarte w języku hiszpańskim, francuskim, polskim i innych. Publiczność zostanie zaproszona do śpiewu, tańca i gry na łacińskich instrumentach perkusyjnych.

22 sierpnia: Gracze New England Chamber

Ten program ma na celu podkreślenie twórczości kompozytorów, których nazwisk możesz nie znać, ale którzy wiedzą, że spodoba ci się, w tym Germaine Tailleferre, Dia Succari, Nicolai Berezowsky i Billy Childs. Ci czterej kompozytorzy pochodzą z różnych kultur i reprezentują różne okresy, ale uważają, że każdy z nich zasługuje na więcej uwagi niż to, co otrzymali do tej pory. Koncert odbędzie się w pomieszczeniach, aby wykonawcy mogli korzystać z fortepianu.

29 sierpnia: GQ i pani

czas na taniec! GQ i Pani będą prezentować się w bibliotece! Zabierz całą rodzinę na wieczór pełen rozrywki i zabawy. Zespół wykona utwory Twoich ulubionych artystów, takich jak Bruno Mars, Lady Gaga i nie tylko.