Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bezpłatny wieczór filmowy w piątek i sobotę w Wellsville w audytorium Nancy Howe

Bezpłatny wieczór filmowy w piątek i sobotę w Wellsville w audytorium Nancy Howe

Obejrzyj zwiastun filmu „Finding Time”

Film o poszukiwaniach szkolnej kapsuły czasu w Allentown NY

Napisane przez Andrew Harrisa

Reżyser tego filmu, David Manzo, ma ciekawą historię rodzinną w Allentown. Jego geny sięgają czasów, gdy Allentown było miastem boomu naftowego i gazowego, a rodzina Vincenta była dużymi producentami. Znaczna część tego filmu i dokumentowana przez niego podróż dotyczy ciotki i wujka Davida, Diany i Johna Emberów z Wellsville.

Po dzisiejszej rozmowie z Manzo, jego podróż po małym miasteczku w hrabstwie Allegheny przeniosła jego korzenie na duży ekran w bardzo nietypowy sposób. Rozpoczyna poszukiwania kapsuły czasu zakopanej na terenie dawno opuszczonej szkoły w Allentown. Nie mam zamiaru zepsuć wspaniałej historii, więc na tym poprzestanę i pozwolę wam dowiedzieć się więcej o tle, odwiedzając poniższą stronę internetową filmu.

Jeśli kochasz historię hrabstwa Allegany, wiedzę na temat ropy i gazu lub masz silne powiązania z Allentown NY, musisz to zobaczyć. Według Manzo ten film jest pełen lokalnych celebrytów, których zna wiele osób, nawet tych, których już z nami nie ma.

Film jest wciąż na etapie montażu i wymaga większego kapitału, aby poprawić hollywoodzką jakość. W międzyczasie Manzo chce dać miejscowym szansę obejrzenia jego pracy na długo przed premierą jakiegokolwiek filmu fantasy. Oto zwiastun filmu „Finding Time”:

Biblioteka Davida A. Howe’a intensywnie korzystała z Nancy Howe Hall przez dwie noce, w piątek i sobotę, 21 i 22 lipca. Wydarzenie jest bezpłatne, a pierwsi goście, którzy usiądą na seansie filmowym, otrzymają pakiet przekąsek. Pokaz zaczyna się o 19:00 i w zależności od pogody liczba miejsc może być ograniczona. Innymi słowy, gdyby balony nie zostały wypuszczone, ten dom mógłby być zapełniony każdej nocy.

Jeśli nie możesz być pewien, że podzielisz się tą wiadomością z miłośnikiem historii w swojej rodzinie, z pewnością z każdym, kto interesuje się historią Allentown NY.

READ  Wybrzeże Moskitów, Jedno z nas kłamie, Akademia Wampirów

Więcej o filmie i filmowcu z Filadelfii, który poświęcił ponad dekadę podróży i filmowi. Findingtimefilm.com