Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bezpłatna aktualizacja Hogwarts Legacy po cichu dodaje nową zawartość

Dziedzictwo Hogwartu Regularnie otrzymuje nowe aktualizacje od czasu premiery kilka miesięcy temu, a najnowsze kosmetyki są po cichu dodawane.

Oprócz poważnych przeróbek, poprzednie aktualizacje od czasu do czasu przynosiły nowe elementy kosmetyczne, a także niektóre dodatki do otwartego świata. Najnowsza aktualizacja nie jest inna i faktycznie dodaje trochę nowego wyposażenia, które twoja postać może założyć podczas eksploracji.

Zostało to zauważone przez użytkownika Reddita Grizzly Benktóry napisał post o treści: „Zauważyłem to po ostatniej aktualizacji, ale jestem zaskoczony, że nikt inny o tym nie wspomniał. Jeśli sprawdzisz skórki swojego sprzętu, mamy teraz oryginalny brązowy płaszcz i strój, który nasza postać miała na sobie na początku gry.”

Inni gracze potwierdzili dodanie, a jeden z nich stwierdził: „Wytrzymały płaszcz i zwykły wiktoriański strój zostały dodane do menu wyglądu w jednej z poprzednich łatek, ale postacie utworzone przed tą łatką nie będą miały do ​​nich dostępu. Teraz ma je każda postać! „

Aktualizacja zawiera również kilka poprawek usterek i błędów, w tym niektóre, które negatywnie wpłynęły na postęp misji.

Chociaż nowa zawartość została doceniona przez fanów, wielu wciąż ma nadzieję na bardziej znaczące rozszerzenie, czy to fabularne DLC, czy wspomnianą grę Quidditch.

READ  UK PS5 Restock – NA ŻYWO: Aktualizacje giełdowe od Johna Lewisa, gry, ShopTo i nie tylko, gdy tylko się pojawią