Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Betty rozwija się w Polsce wraz z przeprowadzką do najnowocześniejszych biur w Verso Tower – 21 listopada 2023 r., 03:01 czasu wschodniego

Betty rozwija się w Polsce wraz z przeprowadzką do najnowocześniejszych biur w Verso Tower – 21 listopada 2023 r., 03:01 czasu wschodniego

BIURO INFORMACYJNE T PETTY, INC.

Wiodąca platforma do zarządzania treścią rozwija działalność w Polsce i szybko zatrudnia w regionie

Pudełko spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (NYSE: BOX), wiodąca chmura treści, ogłosiła dziś otwarcie nowych biur badawczo-rozwojowych w Warszawie i kontynuację ekspansji w Polsce. Zlokalizowany w samym sercu Warszawy Box zajmie dziesięć pięter nowo ukończonego Warsaw Tower, obecnie najwyższego budynku w Unii Europejskiej.

Z tego Premiera w Polsce w 2020 roku, Box zatrudnia w regionie ponad 300 osób. Firma będzie w dalszym ciągu korzystać ze światowej klasy polskich talentów inżynieryjnych i produkcyjnych, prowadząc rekrutacje w takich obszarach, jak projektowanie, bezpieczeństwo informacji, finanse i operacje kadrowe.

„W Box tworzymy technologię, która umożliwia współpracę całego świata. Nasze prężnie działające zespoły inżynieryjne w Polsce odgrywają kluczową rolę w planie rozwoju produktów Box, kluczowych funkcjach inżynieryjnych i ogólnym rozwoju strategicznym” – powiedział Thierry Sassing, starszy wiceprezes ds. inżynierii w Box. jesteśmy podekscytowani otwarciem nowego rozdziału w Polsce wraz z otwarciem Varso Tower, naszego największego ośrodka badawczo-rozwojowego poza naszą siedzibą w

„Do chwili obecnej nasze zespoły w Polsce reprezentują ponad 30 procent kluczowych stanowisk inżynieryjnych w globalnych zespołach inżynieryjnych Box, obejmujących większość obszarów produktów Box” – powiedział Rafał Szczepański, starszy dyrektor, inżynier i kierownik budowy w Polsce. „Nie możemy się doczekać zatrudnienia wyjątkowych i różnorodnych talentów w Polsce, stawiając naszą pozytywną kulturę na pierwszym miejscu we wszystkim, co robimy”.

Nowa przestrzeń biurowa Box stanowi celebrację wyjątkowej historii i kultury Polski. Współpracując z lokalnymi artystami, fotografami, dostawcami mebli, projektantami i architektami, w tym z warszawskim studiem badawczo-rozwojowym, Box stworzył przestrzeń biurową, która ucieleśnia bogate dziedzictwo kulturowe Polski. Zaprojektowane przez ADVERTIS, Electric Neon Hands składa hołd polskiej epoce sztuki elektrograficznej.

Najnowocześniejsze biura są skonstruowane tak, aby umożliwić pracownikom wybór miejsca i sposobu pracy, umożliwiając indywidualny styl pracy. Zespoły mogą wykonywać swoją najlepszą pracę dzięki specjalnie zaprojektowanym środowiskom pracy, które wspierają elastyczność hybrydową, jednocześnie zapewniając domowy komfort w biurze. Dzięki otwartym strefom współpracy, pokojom do spotkań, luksusowym przestrzeniom socjalnym, barom i salonom gier pracownicy mogą pracować i odpoczywać, podziwiając wspaniałe widoki na Warszawę.

READ  Polska aresztuje rosyjskiego hokeistę podejrzanego o szpiegostwo

Nazwany przez Fortunę 100 najlepszych firm Aby zadziałać, filozofia Box’s Benefits ma na celu pomóc bokserom prowadzić najzdrowsze życie. Niektóre korzyści pracownicze i kulturowe Betty to:

  • Hybrydowe modele pracy dają bokserom możliwość korzystania z elastycznych, wirtualnych i biurowych środowisk pracy;

  • Nagrody kapitałowe i plan zakupów akcji pracowniczych;

  • świadczenia z zakresu planowania rodziny, w tym dotyczące płodności, adopcji i macierzyństwa zastępczego, wsparcia przed i poporodowego;

  • Poradnictwo i wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego, w tym sesje terapeutyczne i coachingowe;

  • cotygodniowe śniadania grupowe w biurze i zajęcia towarzyskie organizowane przez społeczności kierowane przez pracowników Box;

  • Bezpłatny lunch biurowy i napoje.

„W Betty dbamy o środowisko, w którym pracownicy pokazują w pracy prawdziwego siebie, obierają dobry cel i okazują sobie nawzajem głęboki szacunek. Oprócz mojej roli jako SRE [Site Reliability Engineer], zgłaszam się na ochotnika jako dyrektor finansowy lub „dyrektor ds. rozrywki”. Obejmuje to regularne gromadzenie współpracowników w celach towarzyskich i działań” – powiedział Jakub Wincewicz, inżynier ds. niezawodności lokalizacji w firmie Box. „Nasi polscy bokserzy aktywnie angażują się w wiele inicjatyw społecznych i zbiórek na rzecz organizacji charytatywnych takich jak Szlachetna Paczka czy Fundacja po DRUGIE.”

Obsługując ponad 115 000 klientów, Box umożliwia wielu największym i podlegającym najbardziej rygorystycznym regulacjom organizacjom na całym świecie przyspieszanie procesów biznesowych, usprawnianie współpracy w miejscu pracy i ochronę cennych informacji. W tym jej europejscy klienci AstraZeneca, Eurostaru, Jägermeistera, Biologia Polpharmy Nawet więcej.

Od pierwszego uruchomienia w Europie w 2012 r. Box zyskał silną pozycję w Europie z biurami w Londynie, Paryżu, Monachium, Amsterdamie i Warszawie. Box w dalszym ciągu rozszerza swoją obecność na arenie międzynarodowej, zatrudniając około 2500 pracowników w USA, regionie APAC i Europie. Wolne role w Polsce są opisane na stronie bio Boxa.

O pudełku

Box (NYSE:BOX) to wiodąca chmura treści, platforma, która umożliwia organizacjom zarządzanie całym cyklem życia treści, bezpieczną pracę z dowolnego miejsca i integrację z najlepszymi w swojej klasie aplikacjami. Założona w 2005 roku firma Box ułatwia pracę wiodącym światowym firmom, w tym AstraZeneca, JLL, Morgan Stanley i Nationwide. Siedziba Petty znajduje się w Redwood City w Kalifornii, a biura znajdują się w całych Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji. Odwiedź box.com, aby dowiedzieć się więcej. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Box umożliwia organizacjom non-profit realizację ich misji, odwiedź stronę box.org.

READ  Polska porozumiała się z rolnikami w sprawie zniesienia blokady przejścia granicznego z Ukrainą - POLITICO