Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Betty Le Sirich 1933-2022 | Wiadomości, sport, praca

NOWE MIDDLEtown – Betty Lou Sirich, lat 88, zmarła we wtorek, 26 lipca 2022 r., w Windsor House w Masternick Memorial, w otoczeniu kochającej rodziny.

Betty urodziła się 20 grudnia 1933 roku w Youngstown jako córka zmarłego Harolda Deana Boleyna i Mabel Mary Leach Boleyn.

Ukończyła Liceum Struthers w 1951. W 1953 Betty ukończyła Ohio University ze stopniem asystenta sekretarza i była członkiem bractwa Phi Mu.

Betty pracowała jako sekretarka Truscon Steel przez rok i Truscon Credit Union przez kilka lat. Betty mieszkała w Struthers do 1959 roku, z wyjątkiem jednego roku, kiedy mieszkała w Roswell w stanie Nowy Meksyk, kiedy jej mąż, Beth, służył w lotnictwie. Przeprowadziła się do New Middletown jesienią 1959 roku.

W sierpniu 1969 ukończyła z wyróżnieniem studia na Uniwersytecie Stanowym Youngstown z tytułem Bachelor of Science in Education. W sierpniu 1974 ukończyła Youngstown State University z tytułem Master of Science in Education.

Betty była oddaną nauczycielką w szkołach North Elementary, Union Elementary, Dobbins Elementary i McKinley Elementary, po czym przez 40 lat była Koordynatorem Czytania Zaradczego w lokalnych szkołach w Polsce, przechodząc na emeryturę w 2007 roku. United Campaign Chair Way of the School District, we wrześniu 2000 roku otrzymał Nagrodę Fundacji Szkoły Polskiej za Doskonałość Edukacyjną i został Nauczycielem Roku PEA w 1998 roku.

Była członkiem Parkside Church, dawniej Struthers Presbyterian Church, gdzie pracowała jako starsza, nauczycielka w szkółce niedzielnej, asystentka przedszkola i pomagała przy lunchach Struthers Rotary.

Betty pozostawiła troje dzieci: Ronalda D. (Betty) Syricha z New Middletown, Scotta T (Christine) Syricha z Leesburga w Wirginii i Lindę K. (Scott) Paita z Rochester, New Hampshire; Siedmioro wnucząt, Corinne Payta, Dalton Payta, Evie Searish, Jason (Dorothy) Reynolds, Christopher (Heather) Reynolds, Janis Payta i Angela Payta; 10 prawnuków: Ashley, Tyler, Taylor, Jack, Nicholas, McKayla, Madison, Mackie, Elias i Ilana; i jego brat David (Kathy) Boleyn z Florydy.

READ  Igrzyska Olimpijskie 2021: aktualności na żywo, aktualności, liczba medali, harmonogram meczów męskich w USA, baseball, piłka wodna dla kobiet zdobywa złoto

Wraz z rodzicami Betty została poprzedzona 55-letnim mężem Peterem R. Sirichem, którego poślubiła 19 grudnia 1953 r., a zmarł 5 kwietnia 2008 r.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić od 17:00 do 20:00 we wtorek, 2 sierpnia 2022 r. w domu pogrzebowym Davidson-Becker, 11 Spring St. W Struthers i od południa do 12:45 w środę 3 sierpnia 2022 r. w Parkside Church, 110 Poland Street w Struthers.

W środę w kościele odbędzie się nabożeństwo pogrzebowe z okazji życia Betty z udziałem wielebnego Jamesa Berkebelle. Pogrzeb odbędzie się w Forest Lawn Memorial Park w Boardman.

Rodzina Betty dziękuje sąsiadom za pomoc przez cały czas jej choroby.

Odwiedź stronę www.beckerobits.com, aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną Betty.

(uwaga specjalna)