Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Beta Call of Duty: Modern Warfare 2 jest już zapakowana przez oszustów

Beta Call of Duty: Modern Warfare 2 jest już zapakowana przez oszustów

To już drugi weekend Call of Duty: Modern Warfare 2 beta – Teraz gracze PC, PlayStation i Xbox utknęli, oszuści weszli na pole bitwy.

W odpowiedzi gracze konsolowi wyłączają grę międzyplatformową, próbując uniknąć dopasowania do tych na PC – platformie, która, jak się uważa, ma największy problem z hakerami.

Jeśli wydaje Ci się, że czytałeś już tę historię, to dlatego, że to samo stało się z zeszłoroczną wersją beta Awangarda Call of Duty i 2020 czarna zimna wojna.

Biuletyn informacyjny Eurogamer: Jak szkodliwe są wycieki gier wideo?

Jak widać z klipu opublikowanego na Twitterze przez wtyczkę MW2 Beta, oszuści używają haków ściennych, aby wykryć wrogów, zanim to zrobią, a boty mają na celu zapewnienie, że nigdy ich nie przegapisz.

Klipy oszukujące Modern Warfare 2 toną również takie jak Tik-Tok – i kierują użytkowników do miejsc, w których mogą kupić hacki.

Wszystko to jeszcze przed oficjalną premierą Modern Warfare 2 i pomimo promocji Activision odbijanie Oprogramowanie zabezpieczające przed oszustwami.

Problem jest na tyle duży, że twórca Modern Warfare 2 Infinity Ward zabrał go do mediów społecznościowych po obietnice działania.

Hakowanie w Modern Warfare 2 jest teraz szczególnie problematyczne dla Infinity Ward i Activision, ze względu na to, jak głośno przewyższa oprogramowanie anty-cheatowe Ricochet.

Wprowadzony do Battle Royale Warzone i Vanguard, Ricochet został wprowadzony z nowymi narzędziami po stronie serwera, które monitorują analizy w celu identyfikacji oszustw. Firma Activision wydała także sterownik zabezpieczający przed oszustwami na poziomie jądra komputera PC firmy Ricochet dla obu gier.

READ  PlayStation najwyraźniej potwierdza, że ​​opóźnienie Helldivers 2 to tylko literówka

Niecałe dwa tygodnie temu Activision nalegało „Zaktualizował i ulepszył” Ricochet zarówno dla Modern Warfare 2, jak i Warzone 2.0, „łącząc rok aktualizacji od #TeamRICOCHET z nowymi funkcjami i łagodzeniami w celu ochrony gry”.

Oczywiście nie ma idealnego rozwiązania zapobiegającego oszustwom, nie ma też jednego rozwiązania lub polityki oszukiwania. Ale Activision, które miało ogromny problem z reputacją za oszustwa od czasu wybuchu Warzone w 2020 roku, będzie zdesperowane, aby zapobiec powtórzeniu się tego samego w Modern Warfare 2 i Warzone 2.0.

Jeśli jesteś zainteresowany legalną grą w Call of Duty: Modern Warfare 2 i szukasz pomocy z konkretną bronią podczas bety, mamy dla Ciebie ochronę. M 16 A M 4.