Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Beta Call of Duty: Modern Warfare 2 jest już zapakowana przez oszustów

To już drugi weekend Call of Duty: Modern Warfare 2 beta – Teraz gracze PC, PlayStation i Xbox utknęli, oszuści weszli na pole bitwy.

W odpowiedzi gracze konsolowi wyłączają grę międzyplatformową, próbując uniknąć dopasowania do tych na PC – platformie, która, jak się uważa, ma największy problem z hakerami.

Jeśli wydaje Ci się, że czytałeś już tę historię, to dlatego, że to samo stało się z zeszłoroczną wersją beta Awangarda Call of Duty i 2020 czarna zimna wojna.

Biuletyn informacyjny Eurogamer: Jak szkodliwe są wycieki gier wideo?

Jak widać z klipu opublikowanego na Twitterze przez wtyczkę MW2 Beta, oszuści używają haków ściennych, aby wykryć wrogów, zanim to zrobią, a boty mają na celu zapewnienie, że nigdy ich nie przegapisz.

Klipy oszukujące Modern Warfare 2 toną również takie jak Tik-Tok – i kierują użytkowników do miejsc, w których mogą kupić hacki.

Wszystko to jeszcze przed oficjalną premierą Modern Warfare 2 i pomimo promocji Activision odbijanie Oprogramowanie zabezpieczające przed oszustwami.

Problem jest na tyle duży, że twórca Modern Warfare 2 Infinity Ward zabrał go do mediów społecznościowych po obietnice działania.

Hakowanie w Modern Warfare 2 jest teraz szczególnie problematyczne dla Infinity Ward i Activision, ze względu na to, jak głośno przewyższa oprogramowanie anty-cheatowe Ricochet.

Wprowadzony do Battle Royale Warzone i Vanguard, Ricochet został wprowadzony z nowymi narzędziami po stronie serwera, które monitorują analizy w celu identyfikacji oszustw. Firma Activision wydała także sterownik zabezpieczający przed oszustwami na poziomie jądra komputera PC firmy Ricochet dla obu gier.

READ  Autor Days Gone mówi, że jeśli lubisz grę, powinieneś kupić ją za pełną cenę • Eurogamer.net

Niecałe dwa tygodnie temu Activision nalegało „Zaktualizował i ulepszył” Ricochet zarówno dla Modern Warfare 2, jak i Warzone 2.0, „łącząc rok aktualizacji od #TeamRICOCHET z nowymi funkcjami i łagodzeniami w celu ochrony gry”.

Oczywiście nie ma idealnego rozwiązania zapobiegającego oszustwom, nie ma też jednego rozwiązania lub polityki oszukiwania. Ale Activision, które miało ogromny problem z reputacją za oszustwa od czasu wybuchu Warzone w 2020 roku, będzie zdesperowane, aby zapobiec powtórzeniu się tego samego w Modern Warfare 2 i Warzone 2.0.

Jeśli jesteś zainteresowany legalną grą w Call of Duty: Modern Warfare 2 i szukasz pomocy z konkretną bronią podczas bety, mamy dla Ciebie ochronę. M 16 A M 4.