Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bengalski gracz Gerrard lubi rywalizację na torze po kontuzji piłki nożnej | Wiadomości, sport, praca

Fotoreporter/Lowell Spencer. Nick Bengala z Gerrarda przeskakuje przez przeszkodę podczas 27th Annual Poland Invitational w sobotę. Bengala wygrał bieg na 300 przez płotki.

POLSKA – Dla sportowca nie liczą się tylko zwycięstwa i porażki. Jasne, chcesz wygrać, ale dużo jazdy to testowanie siebie.

Poczuć adrenalinę sportowej rywalizacji.

Kiedy ta konkurencyjność zostanie odebrana sportowcowi, może to być druzgocące. Starszy Gerrard, Nick Bengala, doświadczył tego uczucia na własnej skórze.

Zeszłej jesieni, jako początkowy rozgrywający indyjskiej drużyny piłkarskiej, Bengala doznał złamania obojczyka w 6. tygodniu meczu z South Ring. Nie tylko zakończyło to jego sezon, ale także oznaczało koniec niepokonanego sezonu Indianina do tego momentu.

Miał wspaniały sezon seniorski, z 1318 wślizgami i 11 przyłożeniami w zaledwie pięciu i pół meczu, więcej niż przez cały jego młodszy rok. Rzucił się także na 554 jardy i zdobył jeszcze sześć punktów, zanim wykluczyła go kontuzja. Indianie zakończyli 3-3 po kontuzji i odpadli z play-offów OHSAA w drugiej rundzie.

Ale wraz z wiosennym sezonem sportowym Bengala zyskała nowe życie. Miał okazję ponownie poczuć emocje sportowej rywalizacji.

„to cudowne uczucie” — powiedział Bengala. „Znowu być konkurencyjnym w takich chwilach. Powrót do konkurencyjnego środowiska jest niesamowity.”

Bengala skorzystał z przerwy w sobotnie popołudnie podczas 27. zawodów Poland Invitational Track na stadionie Davida Pavlanskiego, wygrywając bieg na 300 m przez płotki z czasem 40,71. Pokonał Michaela Ballona z Lowellville w 41,38 i kolegę z drużyny Antonio D’Ambrosiego w 41,47.

Zajął czwarte miejsce za Pallone, Bradym DiPietro z Boardmana i Devonem Morganem z Harding w biegu na 110 przez płotki z czasem 16,58.

Bengala startowała również w sztafecie Indian 4 x 100 metrów oraz sztafecie Indian 4 x 400 metrów. Obie sztafety zostały zdyskwalifikowane za upuszczenie pałeczki.

„Jest tu wielu dobrych sportowców, świetna konkurencja. Więc chcesz się tu dostać i zrobić to, co musisz zrobić, i spróbować zdobyć kilka medali” – powiedział. Powiedział ze śmiechem.

READ  Polkanin awansuje o dwie kule do finałowej rundy Check Masters

Choć kariera piłkarska Bengala była krótka, wkrótce dostanie szansę na jej kontynuację na kolejnym poziomie.

Podpisał list intencyjny, aby jesienią grać na University of Pikeville w Kentucky.

„Utrzymuje mnie w formie, pomaga mi przyspieszyć i pomaga mi być konkurencyjnym” Bengala wyjaśnił, dlaczego udział w tym torze był dla niego tak ważny.

Lekkoatletyka dała mu również możliwość powrotu do sportowej rywalizacji, która została mu nagle odebrana.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej