Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ben Stiller „Solidarność” z ukraińskimi uchodźcami | zabawa

Ben Stiller jest zdeterminowany do „solidarności” z ukraińskimi uchodźcami.

56-letnia gwiazda spotkała się niedawno w Kijowie z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim, po czym w mediach społecznościowych potwierdził swoje poparcie dla uchodźców na całym świecie.

Ben – który współpracuje z UNHCR – napisał na Twitterze: „Miałem zaszczyt spotkać się z prezydentem ZelenskyyUa na #WorldRefugeeDay w ramach mojej wizyty z UNHCRUchodźcami, aby solidaryzować się z ludźmi zmuszonymi do ucieczki z Ukrainy i świata, zwracając większą uwagę na sytuację humanitarną @Uchodźcy # Zuchodźcami (sic!)”

Ben niedawno odwiedził ukraińskich uchodźców na polskiej granicy.

Gwiazda Hollywood podzieliła się również swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych.

Aktor napisał na Twitterze: „Właśnie przyjechałem do Polski, przed #WorldRefugeeDay z @Refugees, aby poznać ludzi, na których życie wpłynęła wojna na #Ukrainie.

„Na granicy Medica w Polsce spotkałam rodziny, które uciekły przed wojną na Ukrainie, zostawiając swoich bliskich i nie mam pojęcia, kiedy wrócą do domu. Byłam pod ogromnym wrażeniem przedstawicieli uchodźców i ich zaangażowania we wspieranie ludzie w swoich podróżach #Z uchodźcami (sic!)”

Ben opowiedział również o swojej podróży do Polski na Instagramie, zauważając, że miliony ludzi zostały „zmuszone do opuszczenia swoich domów” od początku wojny z Rosją.

Gwiazda filmowa dodała: „Jestem tutaj, aby uczyć się, dzielić się historiami, które ilustrują ludzki wpływ wojny i wzmacniać wezwania do solidarności. Mam nadzieję, że będziesz śledzić i udostępniać swoje przesłania wsparcia dla ludzi, którzy uciekli ze swoich domów na Ukrainie i dla ludzi zmuszonych do ucieczki z całego świata.”

READ  Jak Wielka Brytania straciła koronę autostrady na rzecz Polski