Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Belgian Days, SnowFest i 7 innych lipcowych festiwali w pobliżu Green Bay

Barry Williams z „The Brady Bunch”, wyścigi sumów, belgijskie naleśniki, bezpłatne lekcje polki, pokazy drwala i pierwszy SnowFest od 23 lat. Czego chcesz więcej niż miesiąc?

Lipiec jest pełen letnich festiwali. Oto wycieczka po dziewięciu z nich, które znajdują się w odległości krótkiej przejażdżki od Green Bay.

Iola Car Show and Swap Meet, 8-10 lipca, Iola

To już jedna z największych wystaw samochodowych w kraju, ale tegoroczna impreza będzie jeszcze bardziej niesamowita. Barry Williams, który zagrał Grega Brady’ego w The Brady Bunch, znajduje się na szczycie listy sławnych gości. Podpisuje autografy codziennie o 10 i 14, a przy odrobinie szczęścia prawdopodobnie opowie o odcinku z rodzinnym samochodem i jajkami na pachołku. Prawdziwą atrakcją jest oczywiście ponad 2500 samochodów pokazowych i 4000 dealerów swapów. Impreza, która została odwołana w zeszłym roku, zwykle przyciąga ponad 100 000 osób. Bilety dzienne to 15 dolarów online i 20 dolarów przy bramce; Karnety trzydniowe kosztują 28 dolarów online i 30 dolarów przy bramkach; iolaoldcarshow.com.

Gina Goth prezentuje belgijskie gofry podczas Belgium Days w Brukseli w 2018 roku.

Dni Belgijskie, 9-11 lipca, Bruksela

Lions Club Bruksela świętuje 60. rocznica Dni Belgijskich Ze wszystkimi rzeczami belgijskimi – a potem trochę – w brukselskim parku miejskim. Zabierzcie sobie apetyt, bo w menu znajdziemy domowe gofry belgijskie od 8-11 rano. 10 lipca Stoiska z jedzeniem będą otwarte od 10 rano od 10 do 11 lipca, serwując belgijskie flaki, belgijskie naleśniki, boyah, frytki (gotowane ziemniaki, szpinak, cebula, smalec z gałki muszkatołowej i bekonu) oraz mniej śmiałe hamburgery.