Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Będzie pusta przestrzeń, w której będziemy musieli powiesić nasze zapasy Holly dla Świętego Mikołaja w tym roku” – Rodzice młodego Wigan zagubionego na raka dzielą się swoim żalem w pierwszym apelu telewizyjnym do hospicjum

święty książęHindley została pochowana w prywatnej chłodni w Derian House w Chorley po jej śmierci w kwietniu.

Pięciolatek miał również niezwykle rzadką chorobę genetyczną zwaną zespołem Blooma, która zwiększa ryzyko zachorowania na raka i dotyka mniej niż 300 osób na całym świecie.

Derian House opiekował się Holly przez ostatnie kilka tygodni jej życia, a także jej rodzicami, siostrą Evie (10 lat) i bratem Jackiem (8 lat).

W te święta Bożego Narodzenia będzie pierwszy rok rodziny bez Holly i rodziców Jenny i Marka, którzy podzielą się swoją bolesną historią Rozmowa telewizyjna Beit Daryanktóry został uruchomiony 7 listopada.

Czytaj więcej

Była gwiazda ligi rugby zostaje dyrektorem nowej szkoły w Wigan

Matka Holly, Jenny, powiedziała: „Holley spędziła ostatni dzień Bożego Narodzenia w szpitalu poddając się chemioterapii.

„Była zmęczona, blada i miała mdłości, ale mieliśmy nadzieję, że znów ją pobijesz, tak jak wcześniej. Ale do marca jej stan się pogorszył. Nasza dzielna dziewczyna w końcu zmarła w moich ramionach 8 kwietnia tego roku.

Holly Prince z rodzicami Markiem i Jenny.

„Odpoczywałem w jednej z chłodnych, prywatnych sypialni w Domu Derian, które nazywają się Słonecznikowymi Pokojami.

„Sprawiliśmy, że poczuła się jak w domu dzięki łóżku księżniczki i jej ulubionym lalkom – psu Soapy, słoniowi o imieniu Nelly i jej ulubionym lalkom Willie.

„Czułem, że mamy z nią więcej czasu i szansę, by być razem po raz ostatni”.

Carolyn Taylor, dyrektor ds. dochodów, marketingu i komunikacji w Derian House, powiedziała: „Podczas gdy wiele osób przygotowuje się do świętowania o tej porze roku, Boże Narodzenie może być trudnym czasem dla niektórych rodzin.

Holly na Boże Narodzenie w zeszłym roku

„Historie takie jak Holly pozwalają nam zwiększyć świadomość tego, co robimy – i wpływu, jaki wywiera. Derian House od prawie 30 lat pomaga dzieciom tworzyć cenne wspomnienia oraz zapewnia opiekę i wsparcie rodzinom, kiedy najbardziej tego potrzebują. Jesteśmy tu zawsze dla potrzebujących. nas.”

Istnieją różne sposoby przekazywania darowizn na kampanię Holi, w tym pocztą, online, telefonicznie lub SMS-em.

Możesz wysłać SMS-a do XMASHOLLY pod numer 70085, aby przekazać 10 GBP.

Holly w sali kinowej w Derian House z matką Jenny i starszą siostrą Evie
READ  Oświadczenie dotyczące startu NASA Crew Dragon przez SpaceX podwaja się w ciągu trzech miesięcy