Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Beaver zakwestionował skalę punktową Wiadomości, sport, praca

CALCUTTA – Na troskę o skalę ocen Beaver Local oraz o to, czy boli ona zwykłych uczniów, zwróciła uwagę rady szkoły ojciec i lekarz tej samej szkoły.

Ron Hockman, szkolny psycholog i ojciec miejscowego ucznia Beaver High School, podczas poniedziałkowego wieczornego spotkania przedstawił zarządowi swoje badania i obawy dotyczące siedmiopunktowej skali GPA w okręgu. Hockman powiedział zarządowi, że jego syn otrzyma stypendium na średnio 3,88 – ale gdyby było to w 10-stopniowej skali, stypendium byłoby znacznie wyższe.

„Dają mu na tej podstawie 7000 dolarów. Gdybyśmy byli w 10-punktowej skali, jego GPA byłby bliższy 3,95. To dałoby mojemu synowi 24 000 dolarów, gdybyśmy byli na 10-punktowej skali w porównaniu do skala punktowa ”. Powiedział Hookman.

Zwrócił uwagę, że inne regiony, np. Lokalne szkoły w Polsce, mieszczą się w 10-stopniowej skali. Gdyby student Beaver miał średnio 92% na wszystkich swoich semestrach, miałby 3,0 GPA, ale gdyby polski student miał średnio 92% na wszystkich swoich zajęciach, siedziałby na 4.0 GPA. Hockman powiedział, że gdyby obaj studenci mieli dokładnie ten sam profil podczas ubiegania się o przyjęcie na uniwersytet, to polski student zostałby przyjęty na podstawie jego GPA, mimo że obaj byliby przeciętni na tym samym stopniu.

Hockman martwi się, że zwykli uczniowie przegapią skalę ocen. Przeciętny student AB w okolicy z 10-stopniową skalą oceny mieści się na poziomie 3,0, ale w Beaver może to być nawet 2,0. Hockman dorastał w rodzinie o niskich dochodach i wysokim ryzyku i ukończył z tytułem 3,0 w East Liverpool, co, jak powiedział, pozwoliło mu kontynuować trzy stopnie, które teraz zdobył jako student pierwszego pokolenia. Powiedział, że gdyby poszedł do szkoły o siedmiostopniowej skali, takiej jak Beaver Local, mógłby nie mieć takich możliwości. Martwi się, że są tacy studenci jak on, którzy tracą szanse ze względu na GPA.

READ  UFC Londyn: Tom Aspinall chętny do walki z mistrzem wagi ciężkiej Jonem Jonesem | Wiadomości MMA

„Martwię się o nasze dzieci, które są w podobnych sytuacjach jak ja, które są inteligentne, ale nie są popychane naukowo w domu, więc ich GPA jest niższa, co ogranicza możliwości”, Powiedział. „Jako ktoś, kto dorastał w tego rodzaju środowisku, z niższym GPA i bez stypendiów, gdybym nie miał takiej możliwości, nie byłoby mnie tutaj teraz, próbując to zrobić”.

Nadzorca Eric Lowe powiedział, że tylko kilka hrabstw w regionie Three County zmieniło swoje skale w ostatnich latach z siedmiostopniowej do 10-punktowej i odwrotnie, i przygląda się zaletom i wadom obu. waga. Nie podjęto żadnych działań w tej sprawie.

W innych sprawach Rada zagłosowała za przyjęciem:

– Klasa Senior Field Trips 2021 do Cedar Point 21 maja i Gateway Clipper, Station Square w Pittsburghu 25 maja.

– Protokół ustaleń potwierdzający istnienie porozumienia między okręgiem a powiatową agencją zarządzania kryzysowego.

Nocna wycieczka Red Pride do Disney World w dniach 21-26 marca 2022 r.

Szóstoklasiści, Dava Schultz i Dennis Marcelt, przeszli na emeryturę od 31 maja.

– Amanda Bowser, Alison Clutter, Hannah Cochran, Christina Cousick, Amanda Davidson, Ken Cosiur, Jason Plum i Tina Shaffer podpisują umowy na okres jednego roku.

– Kontrakty Julie Agnew, Abbie Bardon, Marybeth Baker, Hillary Berger, Tony Debord, Veronica Hall, Roberta Kerlin, Matthew Kidd, Katie Krauchik, Jonathan McCullough, Jeremy McCullroy i Carrie Miller.

– Kontrakt Cassie Naseer na dwa lata.

– Kontynuacja poufnych umów dla kierowców autobusów Melissy Antonio, Liana Nolder, Joe Olesky oraz opiekunów Michaela Neville’a i Amber Sprouse.

Bieżąca umowa z nauczycielką edukacji specjalnej Catherine Neville.

– Poufne kontrakty z pracownikami na okres trzech lat dla dyrektora ds. Technologii Nate Aldrich, zastępcy skarbnika Johnny’ego McCommasa, kierownika ds. Budynków i gruntów Jima Steinera, urzędnika ds. Płac Lindsay Tut i sekretarza wykonawczego Karen Wathy.

READ  United Cup: Hurkacz pokonuje Wawrinkę, Linnet zajmuje ostatnie miejsce dla Polski

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej