Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Beacon of Light otwiera swoje podwoje jako „ciepłe miejsce”, aby pomóc mieszkańcom tej zimy

Beacon of Light otwiera swoje podwoje jako „ciepłe miejsce”, aby pomóc mieszkańcom tej zimy

Ciepła przestrzeń zapewni mieszkańcom miejsce, w którym tej zimy będą mogli skorzystać z szeregu usług i udogodnień.

Oprócz darmowej, wygodnej, nieformalnej, ciepłej przestrzeni z dostępem do Internetu i rodzinnymi zajęciami, Beacon of Light zapewni również bezpłatny gorący napój i przekąskę dla tych, którzy tego potrzebują.

Dom kultury ma nadzieję, że tej zimy mieszkańcy wykorzystają obiekt do walki z samotnością i rosnącymi kosztami kryzysu.

Mieszkańcy będą mieli dostęp do Beacon of Light siedem dni w tygodniu, od 15:30 do 18:30 w dni powszednie i od 10:00 do 13:00 w weekendy.

Dostępne będą również gazety, książki, gry, telewizja i inne zasoby, a także porady i wskazówki dotyczące kierowania odwiedzających do innych programów wspierających.

Oświadczenie to pojawia się, gdy Light Foundation ogłosiła w tym tygodniu kampanię „Mała zmiana, duża różnica”, kampanię mającą na celu zebranie funduszy na wspieranie społeczności coraz bardziej odczuwających wpływ kryzysu kosztów utrzymania i rosnących kosztów energii.

Program Small Change Big Difference ma na celu rozwiązanie problemów spowodowanych kosztami życia i zachęca fanów Sunderlandu oraz członków społeczeństwa do przekazywania co miesiąc niewielkiej kwoty – jeśli to możliwe – aby dokonać dużej zmiany w życiu ludzi. Miejscowi ludzie.

Light Lesley Spuhler, dyrektor generalny OBE DL, powiedział: „Czasy stają się coraz trudniejsze dla wielu w całym kraju i widzimy coraz więcej rodzin potrzebujących wsparcia i pomocy, niezależnie od tego, czy jest to jedzenie podczas wakacji szkolnych, miejsce, w którym można się ogrzać, czy wsparcie do znalezienia Praca i możliwości uczenia się.

„Ciężko pracujemy, aby zapewnić wsparcie pierwszej linii w Sunderland, South Tyneside i Country Durham w niektórych najbardziej pokrzywdzonych regionach Wielkiej Brytanii. Młodzi i starzy, koszty życia w kryzysie są nieograniczone, a widzimy wzrost popytu na wiele naszych programów , w czasie, gdy fundusze i możliwości słabną.Nasza organizacja charytatywna.

READ  LightSail 2 był w kosmosie od 30 miesięcy - torując drogę przyszłym misjom szybowcowym

Szczegóły ciepłych przestrzeni można znaleźć na: www.sunderland.gov.uk/warm-spaces