Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Battlefield 2042: Podwojono liczbę czołgów na startowej mapie orbitalnej

Jeśli graliście ostatnio w betę Battlefield 2042 i uważaliście, że nie ma w niej wystarczającej liczby czołgów, cóż, taki pogląd podziela również deweloper DICE. W związku z tym studio potwierdziło, że podwaja liczbę czołgów na Orbitalu do premiery.

Projektant poziomów w Battlefield 2042 Odpowiedz komuś na Reddicie Kto powiedział, że liczba czołgów powinna zostać zwiększona z każdej strony. „Zgadzam się, dlatego podczas startu są one podwojone do 4 na drużynę, co daje w sumie 8 czołgów wędrujących po okolicy!” Deweloper Kali Nystrom powiedział:Za pośrednictwem biuletynu Battlefield).

Teraz graj: Wyjaśnienie strefy zagrożenia w Battlefield 2042

Jaki efekt będzie miał normalny przebieg gry dla 8 czołgów vs 4, ale nie będziemy musieli długo czekać, aby się dowiedzieć. Battlefield 2042 wystartuje za około miesiąc i pojawi się 19 listopada na konsolach i komputerach PC. Oczekiwano, że wkrótce wystartuje, ale było opóźnione.

Z innych nowości DICE ostatnio Zapowiedziano i szczegółowo opisano tryb Danger Zone w Battlefield 2042I nie jest to tradycyjna bitwa royale. Danger Zone to trzeci filar struktury wieloosobowej Battlefield 2042, pozostałe dwa to All-Out Warfare i Pakiet do tworzenia map portali.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź Niektóre statystyki z otwartej bety 2042.

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.