Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Battle Royale Off the Grid Neila Blomkampa to niestety gra NFT

Battle Royale Off the Grid Neila Blomkampa to niestety gra NFT

Neill Blomkamp, ​​dyrektor Dystryktu Dziewiątego, tworzy grę wideo! Nauczyłem się tego. Ale nie wiedziałem, że jest to gra typu blockchain/NFT.

westchnienie.

Dzisiejszego wieczoru The Future Games Show zakończył się świetnym zwiastunem CGI pokazującym świat Off the Grid, darmowej strzelanki z perspektywy trzeciej osoby od nowego dewelopera Gunzilla Games.

Zwiastun poniżej to bardzo Neill Blomkamp, ​​z żołnierzami science-fiction w bardzo poważnej sytuacji bojowej. Tak, Faces ma napis Supernatural Valley, ale dostaję wygląd Live 9 i to jest w porządku.

Battle Royale w Dystrykcie 9 Neale Blomkamp! Brzmi ekscytująco, prawda? Niestety, szukając pisania tego zwiastuna, natknąłem się na plik komunikat prasowy Z Gunzilli opublikowanej 9 sierpnia poinformowano, że firma pozyskała pulę środków od inwestorów – i jednocześnie potwierdziła, że ​​Off the Grid to gra typu blockchain/NFT.

westchnienie.

Gracze poza siecią mogą kupować i wymieniać przedmioty w grze, i tak, handel będzie odbywał się za pośrednictwem rynku blockchain, który obsługuje NFT. To wszystko jest częścią trafnie nazwanej platformy GunZ.

Wiadomości Eurogamer: Specjalna noc otwarcia na Gamescom

Gunzilla twierdzi, że nigdy nie będzie sprzedawać NFT bezpośrednio graczom ani nie ukrywać postępów za zaporą sieciową, obiecując, że „handel jest całkowicie opcjonalny”.

„Dążymy do zapewnienia graczom pełnej swobody w każdym szczególe OTG i na każdym etapie rozgrywki” – komentuje prezes Gunzilli Vlad Korolev w notatce dla prasy.

„W OTG oprócz podstawowej rozgrywki, gracze będą mogli posiadać i wymieniać przedmioty w grze z innymi graczami. Oprócz zapewniania graczy, że ich ciężko zarobione przedmioty pozostają ich bez względu na wszystko.

„W dzisiejszych darmowych grach, jeśli za coś płacisz, nie jest to twoje. Nie masz niczego i nie możesz tego posiadać. Każdy może przeczytać umowę licencyjną użytkownika końcowego dowolnej gry, aby ją zweryfikować. Jeśli zostałeś zbanowany, na przykład, każdy może zostać wycofany.Element od Ciebie, nawet jeśli Twój ban jest przypadkowy.Kiedy przestaniesz grać w jakąkolwiek darmową grę, wpłacone przez Ciebie pieniądze również znikną.

„Wymyślamy system na nowo, oddając energię z powrotem w ręce graczy i wykorzystując technologię blockchain, aby to się stało. Dzięki OTG i GunZ tworzymy świat, który wyznacza nowy standard dla branży. „

Naprawdę odważne roszczenia! Ale komunikat prasowy Gunzilli unika komentowania wpływu blockchaina na środowisko. Warto pamiętać, że branża blockchain generuje znaczną emisję dwutlenku węgla, nawet w USA Przyczynić się do wyższych rachunków za media.

Powrót do „Visual CEO” Neilla Blomkampa i Off the Grid, który ma trafić na PC, PlayStation 5, Xbox Series X i S w 2023 roku. IGN Podczas omawiania potwierdzenia blockchain w grze na początku tego miesiąca zauważyła: „Podczas naszego wywiadu z nim [Blomkamp]Nie wspomniał, że będzie miał NFT”.

westchnienie.

READ  32 najszybsze ukończenia z ostatniej sprzedaży Xbox