Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Batavia Boardwalk Stores powraca na sezon 2023 12 maja — Local Shaw

Batavia Boardwalk Stores powraca na sezon 2023 12 maja — Local Shaw

Sklepy Batavia Main Street Boardwalk zostaną otwarte na sezon 2023 w piątek 12 maja w centrum Batavii. Otwarte będzie w grudniu.

Sklepy znajdują się na rogu Wilson Street i Route 25 w Batavii.

według Główna ulica BatawiiTegoroczne butiki to Benton & Main, dekoracje do domu i szyldy z drewna domowej roboty; Blue Owl Market, przeprojektowane wyposażenie domu; Fancy Nancy Bordes, ręcznie robiona wędlina; Fox Valley Wood Gallery, różnorodne artykuły domowe wykonane z drewna; Zbieraj wypieki, świeży chleb i ciasta. więcej polskiej ceramiki, autentycznej polskiej ceramiki, zastawy stołowej, ozdób i nie tylko; sygnowane kryształy, znaki drewniane i wycinane laserowo projekty; Po prostu ciekawe mydła, ręcznie robione mydła, niezbędniki łazienkowe i nie tylko; i rzucone wątki.

Godziny otwarcia sklepu to piątek 9:00-17:00, sobota 9:00-17:00 i niedziela 11:00-16:00

Sklepy Batavia Boardwalk mają przyciągać małe firmy, tworzyć więcej sklepów detalicznych i przyciągać ludzi do centrum Batavii, zgodnie z poprzednim komunikatem prasowym z Batavia Main Street.

Program zapewnia właścicielom małych firm możliwość sprzedaży produktów i usług interesujących lokalnych kupujących. Sprzedawcy w sklepach będą narażeni na ruch z Batavia Farmers Market, sąsiednich sprzedawców detalicznych i wszystkich innych wydarzeń odbywających się w centrum miasta. Zgodnie z komunikatem, organizacja Batavia MainStreet stworzyła program, który pomaga edukować i dostarczać rzeczywistych przykładów, aby te startupy odniosły sukces na wyższym poziomie.

Z ośmiu sklepów działających w sezonie otwarcia 2020 sześć przeniosło się do stałych lokalizacji. Z 10 sklepów w 2021 roku, sześć lokalizacji zostało otwartych i odnosi sukcesy. Zgodnie z komunikatem, dwa sklepy z 2022 roku podpisały umowy najmu na przyszłe domy.

W ciągu trzech lat od jego powstania sklepy zarobiły ponad 1 milion dolarów ze sprzedaży.

READ  Kongres zatwierdza prawie 50 miliardów dolarów nowej pomocy dla Ukrainy: aktualizacje na żywo