Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Barrow potwierdza wstąpienie byłej międzynarodówki polskiej młodzieży

Barrow potwierdza wstąpienie byłej międzynarodówki polskiej młodzieży

Wysokie niespodzianki w drugiej lidze Barrow zakończył podpisywanie młodego polskiego prawego obrońcy Paula Zouka.

21-latek trenował z Cumbrianem przez cały okres przedsezonowy, a trener Barrow Pete Wild podjął w poniedziałek decyzję o przyznaniu Zukowi rocznego kontraktu.

Klub potwierdził, że Zuke będzie nosił koszulkę z numerem 19 podczas swojego pobytu na Holker Street i będzie dostępny do selekcji we wtorkowym meczu z Lincoln City w Premier League.

Zouk przeniósł się do Anglii w bardzo młodym wieku i był członkiem Oldham Athletic Academy do czasu jego wyjazdu do Merseyside i dołączenia do Evertonu w 2015.

Do 2019 roku Powell postanowił wrócić do Polski i dołączyć do swojej lokalnej drużyny Lechii Gdańsk na trzyletnią umowę.

Niestety, Żuk nie był w stanie zdobyć tyle futbolu, ile by chciał w Polsce i po skokach pomiędzy różnymi polskimi drużynami wrócił do Anglii i rozpoczął treningi z Barrowem.

W swojej międzynarodowej karierze Powell grał w reprezentacji Polski U-15, U-17 i U-18.

Przed przybyciem Zuka Barrow miał tylko Tyrella Warrena i Connora Browna, którzy mogli grać jako prawi obrońcy. Zuke potrafi również grać jako prawy pomocnik.

osąd

Jest to satysfakcjonujący biznes o niskim ryzyku firmy Barrow. Zoke ma dopiero 21 lat, a jego czas spędzony w Evertonie pokazał, że jest utalentowanym graczem. Po kilku falstartach w Polsce Powell ma nadzieję osiedlić się w Cumbrii z drużyną w świetnym humorze.

Jego występy przedsezonowe i na korcie powinny zwrócić uwagę Wilde’a, a wszelkie dodatki do tego aspektu już prowadzą do poziomu, którego większość ludzi się nie spodziewała, pokazuje, że Zuk byłby wartościowym dodatkiem, który mógłby dodać głębi, a także wszechstronności.

READ  Polski premier atakuje „krótkowzrocznych” Europejczyków, którzy chcą otworzyć Chiny po wizycie Macrona