Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Barnardo’s Cymru wprowadza usługi adopcji i opieki zastępczej do przestrzeni społeczności Caerphilly

Barnardo’s Cymru wprowadza usługi adopcji i opieki zastępczej do przestrzeni społeczności Caerphilly

Organizacja charytatywna działająca na rzecz dzieci Barnardo’s Cymru ogłosiła otwarcie nowego biura społeczności w Caerphilly, które stanie się głównym ośrodkiem usług adopcyjnych i opiekuńczych w Walii.

Po raz pierwszy od powstania Barnardo’s Cymru Credential and Sponsorship Services w 1980 roku, organizacja charytatywna przenosi się z centrum Cardiff i będzie miała siedzibę w walijskim kampusie ICE, który zapewnia również przestrzeń coworkingową i wsparcie biznesowe dla start-upów i małych firm .

Przeprowadzka następuje wraz z przejściem zespołu na mieszane podejście do pracy, z możliwością pracy zarówno w domu, jak iw biurze. Ma 1000 stóp kwadratowych powierzchni, aby pomieścić usługi charytatywne i bezpłatny parking na miejscu dla personelu i gości.

Barnardo’s uwzględnia również mobilność przy rozważaniu przeprowadzki, ponieważ zarówno personel, jak i rodziny starają się uniknąć podróżowania do ruchliwej stolicy Walii w celu pracy i uzyskania wsparcia.

Przestrzenie coworkingowe i obszary społeczności Welsh ICE, takie jak świadoma, bezpieczna przestrzeń, są również dostępne dla pracowników i gości.

Jako nowe miejsce spotkań dla obecnych i przyszłych rodziców adopcyjnych i adopcyjnych pracujących z personelem Barnardo, atmosfera i etos społeczności odegrały główną rolę w podjęciu decyzji o przeniesieniu operacji do kampusu Kervili.

Lisa Channon, dyrektor ds. wsparcia biznesu w Barnardo’s, powiedziała: „Po zamknięciu naszego krajowego biura w Cardiff dostrzegliśmy możliwość zbliżenia się do rodzin, z którymi pracujemy, i pozycjonowania się w lokalnej społeczności.

„Walijska ICE naprawdę zaapelowała do nas ze względu na poczucie współpracy i bliskie więzi, a takie środowisko byłoby idealne do pracy, którą wykonujemy w opiece zastępczej i adopcji. Chcemy, aby rodziny, które zapraszamy do naszych usług, czuły się mile widziane i wygodne i myślę, że nasza nowa przestrzeń właśnie to zapewnia.”

Llinos Neale, walijski menedżer ds. społeczności ICE, powiedział: „Jesteśmy dumni z bycia otwartą i przyjazną społecznością, więc słysząc, że atmosfera, która wpłynęła na Barnardo do wyboru naszej przestrzeni, jest bardzo satysfakcjonująca.

READ  Naukowcy odkryli gigantyczną tropikalną masę wody na środku Oceanu Atlantyckiego

„Fakt, że Barnardo przeszedł na bardziej elastyczny sposób pracy, jest również kolejnym przykładem tego, jak zmienia się miejsce pracy. Pandemia z pewnością pokazała nam, że standardowe biuro od dziewiątej do piątej nie jest jedynym sposobem pracy, a znajduje odzwierciedlenie w zapytaniach dotyczących naszej przestrzeni roboczej, które otrzymujemy od wielu organizacji różnej wielkości.

„Jesteśmy dumni, że jesteśmy nowym domem dla niesamowitej organizacji charytatywnej wykonującej tak ważną pracę w całej Walii”.