Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Barnardo’s Cymru wprowadza usługi adopcji i opieki zastępczej do przestrzeni społeczności Caerphilly

Organizacja charytatywna działająca na rzecz dzieci Barnardo’s Cymru ogłosiła otwarcie nowego biura społeczności w Caerphilly, które stanie się głównym ośrodkiem usług adopcyjnych i opiekuńczych w Walii.

Po raz pierwszy od powstania Barnardo’s Cymru Credential and Sponsorship Services w 1980 roku, organizacja charytatywna przenosi się z centrum Cardiff i będzie miała siedzibę w walijskim kampusie ICE, który zapewnia również przestrzeń coworkingową i wsparcie biznesowe dla start-upów i małych firm .

Przeprowadzka następuje wraz z przejściem zespołu na mieszane podejście do pracy, z możliwością pracy zarówno w domu, jak iw biurze. Ma 1000 stóp kwadratowych powierzchni, aby pomieścić usługi charytatywne i bezpłatny parking na miejscu dla personelu i gości.

Barnardo’s uwzględnia również mobilność przy rozważaniu przeprowadzki, ponieważ zarówno personel, jak i rodziny starają się uniknąć podróżowania do ruchliwej stolicy Walii w celu pracy i uzyskania wsparcia.

Przestrzenie coworkingowe i obszary społeczności Welsh ICE, takie jak świadoma, bezpieczna przestrzeń, są również dostępne dla pracowników i gości.

Jako nowe miejsce spotkań dla obecnych i przyszłych rodziców adopcyjnych i adopcyjnych pracujących z personelem Barnardo, atmosfera i etos społeczności odegrały główną rolę w podjęciu decyzji o przeniesieniu operacji do kampusu Kervili.

Lisa Channon, dyrektor ds. wsparcia biznesu w Barnardo’s, powiedziała: „Po zamknięciu naszego krajowego biura w Cardiff dostrzegliśmy możliwość zbliżenia się do rodzin, z którymi pracujemy, i pozycjonowania się w lokalnej społeczności.

„Walijska ICE naprawdę zaapelowała do nas ze względu na poczucie współpracy i bliskie więzi, a takie środowisko byłoby idealne do pracy, którą wykonujemy w opiece zastępczej i adopcji. Chcemy, aby rodziny, które zapraszamy do naszych usług, czuły się mile widziane i wygodne i myślę, że nasza nowa przestrzeń właśnie to zapewnia.”

Llinos Neale, walijski menedżer ds. społeczności ICE, powiedział: „Jesteśmy dumni z bycia otwartą i przyjazną społecznością, więc słysząc, że atmosfera, która wpłynęła na Barnardo do wyboru naszej przestrzeni, jest bardzo satysfakcjonująca.

READ  Dlaczego dodatkowa przestrzeń dla krów jest priorytetem w przebudowie pomieszczeń dla bydła mlecznego

„Fakt, że Barnardo przeszedł na bardziej elastyczny sposób pracy, jest również kolejnym przykładem tego, jak zmienia się miejsce pracy. Pandemia z pewnością pokazała nam, że standardowe biuro od dziewiątej do piątej nie jest jedynym sposobem pracy, a znajduje odzwierciedlenie w zapytaniach dotyczących naszej przestrzeni roboczej, które otrzymujemy od wielu organizacji różnej wielkości.

„Jesteśmy dumni, że jesteśmy nowym domem dla niesamowitej organizacji charytatywnej wykonującej tak ważną pracę w całej Walii”.