Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Barman ujawnia, jak wyrównać koktajle w domu za pomocą super prostej sztuczki

Barman pokazuje, jak ulepszyć swoje koktajle w domu za pomocą jednej prostej sztuczki – i sprawić, by Twoi goście byli pod wrażeniem

  • Barman pokazał, jak za pomocą prostych trików podnieść poprzeczkę w domu
  • Mówi, że palenie kubka z cynamonem jest bardzo proste i skuteczne
  • Zaleca również używanie owoców i ziół, aby dodać smaku prostemu syropowi

Hayley Dixon, krajowa specjalistka od alkoholi Proximo Spirits, która uwielbia tequilę, powiedziała FEMAIL, że podniesienie napoju jest proste.

Jedna z najlepszych barmanek w Australii podzieliła się swoimi wskazówkami, jak robić wyrafinowane koktajle w domu – w tym, jak palić kubek dla idealnego, staromodnego.

Hayley Dixon, krajowa specjalistka od alkoholi Proximo Spirits, która uwielbia tequilę, powiedziała FEMAIL, że podniesienie napoju jest proste.

I możesz użyć rzeczy, które już masz w domu, w tym owoców, rozmarynu i cynamonu.

Podczas palenia kubka musisz wybrać, z czym chcesz go palić – zrębkami, cynamonem lub rozmarynem.

Do palenia szkła najlepiej mieć idealnie płaską deskę lub deskę (oczywiście nie drewnianą). „To pozwala „zamknąć” szklankę, gdy odłożysz ją do góry nogami, i zapewni bardziej intensywny smak dymu – powiedziała.

Szyba powinna być również wilgotna, a toczenie wokół niej śniegu załatwi sprawę, ponieważ dzięki temu dym ma się do czego przyczepić.

Jeśli masz dostęp do małej lampy lutowniczej, po prostu wyłam kilka lasek cynamonu i stwórz mały „kopczyk” światła. Umożliwi to nałożenie całej szklanki na wierzch i oszczędzi marnowania całej laseczki cynamonu.

Jednak podpalenie końcówki laski cynamonu i umieszczenie jej pod szklanką, gdy zostanie wydmuchnięte, również działa.

READ  Gmail i Zdjęcia Google są uaktualniane i będziesz się zastanawiać, jak byś sobie poradził bez tego

Powiedziała, że ​​metoda jest taka sama dla specjalnych zrębków drzewnych i rozmarynu.

Następną rzeczą, jaką ludzie mogą zrobić, aby stworzyć własne wyrafinowane koktajle, jest udoskonalenie syropu cukrowego.

Jeśli masz jakieś zioła lub owoce, które wydają się trochę gorsze do noszenia niż wyrzucanie, dodaj do rondla równe ilości wody i drobnego cukru i wrzuć. Jeśli używasz cytrusów, tylko skórki dobrze się do tego nadają, powiedziała.

Czasy dojrzewania będą się różnić w zależności od tego, czego używasz, ale ogólnie wystarczy około 15-20 minut. Odcedź wszystko i butelkę.

Hayley mówi, że możesz przenieść domową modę vintage na wyższy poziom, paląc okulary

Hayley mówi, że możesz przenieść domową modę vintage na wyższy poziom, paląc okulary

Można go dodać do tequili i wody sodowej, aby uzyskać „łatwą wysoką piłkę”.

Wyjaśniła, że ​​można też zrobić luksusowe koktajle dla wielu gości – bez konieczności czekania i poleciła gospodarzom „zaliczkę”.

Jeśli robisz ubity koktajl, zbierz wcześniej składniki, ale nie rezygnuj z shake’a! Nada koktajlowi tak potrzebne napowietrzenie, rozcieńczenie i sprawi, że będzie przyjemny i chłodny przed podaniem.

Koktajle ciężkie należy lekko rozcieńczyć, aby były gotowe do spożycia zaraz po umieszczeniu na lodzie.

Pani Dixon jest również dumną zwolenniczką swojego ulubionego trunku i mówi, że whisky lub wódka mogą być łatwo zastąpione ulubionym.

Tequila to bardzo wszechstronny alkohol, który z łatwością można zastąpić tradycyjną bazą. Świetny 1800 srebrny smak do każdego napoju z ginu lub wódki, zamień dowolną lekką whisky na 1800 reposado. 1800 Anejo oferuje głębszy, bogatszy smak i można go zastąpić szkocką.

Dixon dzieli się swoimi wskazówkami po tym, jak kultura koktajlowa eksplodowała w Australii w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jakie są proste koktajle do przygotowania w domu?

Staromodny wędzony cynamon

Składniki

metoda

1. Dodaj wszystkie składniki do szklanki wypełnionej lodem 2. Mieszaj miksturę, aż się połączą i ostygną 3. Dodaj lód do szklanki typu double rock i mieszaj, aż szkło ostygnie 4. Usuń lód z podwójnych rocks 5. Lekko posyp cynamonem na płaskiej powierzchni, używając lżejszy płomień lub dmuchnij , umieść schłodzoną podwójną szklankę na jej końcu, gdy tylko zacznie palić 6. Po napełnieniu dymem odwróć ją i natychmiast ponownie napełnij szklankę lodem. tarty cynamon

kawa tequila

Składniki

30 ml srebrnej tequili

10 ml Pedro Ximenez

10 ml Ciemnego Kremu Kakaowego

15 ml napoju kawowego

5 ml syropu prostego

15 ml zimnej kawy dripa

45 ml słodzonego kremu waniliowego

Przyozdobiona startymi ziarnami kawy

metoda

1. Dodaj wszystkie składniki, bez śmietanki, do szklanki wypełnionej lodem 2. Mieszaj, aż się rozpuści i ostygnie 3. Wlej jedną odmianę do schłodzonego kubka coupe 4. Użyj butelki z sosem śmietankowym na wierzchu napoju 5. Udekoruj startymi ziarnami kawy *Zrób krem ​​waniliowy Dodając zagęszczoną śmietankę, kostki cukru i ekstrakt waniliowy do małej butelki z sosem i potrząsając przez około 30 sekund, aż będzie jasna i puszysta

Reklamy