Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Bardzo boję się pająków”

„Bardzo boję się pająków”

Autor: Deirdre Durcan-Symonds dla Dailymail.com

21:51 19 września 2023, aktualizacja 21:53 19 września 2023

Kim Kardashian ujawniła, że ​​przezwyciężyła wieloletni strach przed pająkami dzięki nowej głównej roli w filmie American Horror Story: Delicate.

W zabawnej scenie za kulisami 42-letnia gwiazda reality show, która już wcześniej mówiła o swojej arachnofobii, przyznała, że ​​nadal „bardzo boi się pająków”.

Mimo że oficjalny zwiastun nadchodzącego sezonu jej serialu jest pełen pająków, ona i tak denerwuje się, gdy widzi coś, co wygląda jak tarantula.

„Te rzęsy leżały na stole i prawie krzyknęłam, bo myślałam, że to pająki” – ze śmiechem powiedziała mama czwórki dzieci, nawiązując do swoich sztucznych rzęs, które przypominają nogi pająka.

Materiał filmowy został następnie przeniesiony na słup SKIMS z gigantycznym pająkiem owiniętym wokół jej tułowia, a także nagranie, na którym jest owinięta pajęczynami, gdy trzyma dziecko.

STRASZNY: Kim Kardashian ujawniła, że ​​przezwyciężyła wieloletni strach przed pająkami, aby zagrać główną rolę w American Horror Story: Delicate.
STRASZNY: W zabawnej scenie za kulisami 42-letnia gwiazda reality show, która już wcześniej mówiła o swojej arachnofobii, przyznała, że ​​nadal „bardzo boi się pająków”.

Po ponad dwudziestu latach pracy w reality TV mieszkaniec Los Angeles powiedział o pracy nad serialem scenariuszowym: „Za każdym razem, gdy czegoś próbujesz, musisz mieć zamiar się rozwijać i stawiać sobie wyzwania”.

„Wtedy możesz po prostu odpocząć i dobrze się bawić” – dodała.

Kardashian określiła „American Horror Story: Sensitive” jako „bardzo odmienne i przerażające”.

Aktorka Keeping Up With the Kardashians ma dobrze udokumentowany strach przed pająkami, co doprowadziło do jej ucieczki ze sceny podczas występu w The Ellen DeGeneres Show.

Po tym jak komik zrobił jej fałszywy pająkowy dowcip, Kardashian wyskoczyła z krzesła i pobiegła w stronę wyjścia z teatru.

Prowadząca wyjaśniła, że ​​chciała pomóc jej „przezwyciężyć” strach przed pająkami.

W 2020 roku z okazji Halloween arachnofobka stwierdziła, że ​​„pokonała” swoje „lęki”, przebierając się za pająka i udekorując swój dom ogromnym pająkiem siedzącym na dachu.

READ  EA przedstawia Dead Space Remake oficjalnymi plotkami i udostępnia pierwszy zwiastun • Eurogamer.net
Straszny: Mimo że oficjalny zwiastun nadchodzącego sezonu jest pełen pająków, nadal wyglądają one na zdenerwowane na widok czegokolwiek przypominającego tarantulę.
„Te rzęsy leżały na stole i prawie krzyknęłam, bo myślałam, że to pająki” – ze śmiechem powiedziała mama czwórki dzieci, nawiązując do swoich sztucznych rzęs, które przypominają nogi pająka.
Materiał filmowy został następnie przeniesiony na słup SKIMS, na którym przedstawiono gigantycznego pająka z długimi nogami owiniętymi wokół jej tułowia, a także nagranie przedstawiające ją owiniętą w pajęczyny, trzymającą dziecko.

W przeszłości Kardashian nazywała pająki „okropnymi” i przyznała, że ​​są jej „największym koszmarem” i „całkowicie ich nienawidzi”.

W jednym z odcinków jej E! Aktorka przyznała się, że przekupiła 100 dolarów pracownicę sklepu zoologicznego, aby powiedziała swojej najstarszej córce, North, że pająki to okropne zwierzęta domowe.

„North poruszyła tę kwestię już kilka razy, ponieważ chce mieć pająka” – powiedziała Kim.

– A to nigdy się nie stanie. Jak nigdy, przenigdy, dopóki ona mieszka pod moim dachem. nie stanie się.’

W 2019 roku Kardashian była przerażona, gdy znalazła w garażu trzy pająki i napisała na swojej Instagram Story: „Co to do cholery jest?” Najwyraźniej trwa sezon godowy. Nie będę mógł dziś spać, wiedząc, że to było w moim garażu.