Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Barcelona podniosła swoją ofertę Lewandowskiego, a Bayern ją odrzucił

FC Barcelona będzie musiała znacząco podnieść swoją ofertę gospodarczą Aby przekonać Bayern Monachium do sprzedaży Robertowi Lewandowskiemu. Bawarski klub, generalnie rzecz biorąc, dał jasno do zrozumienia, że ​​nie pracując nad wyjściem dla swojej wielkiej gwiazdy, pomimo ponad rocznej umowy, powrócił, by po otrzymaniu oferty zamknąć mu drzwi do Katalończyków dostał. Deklarowane jako „nieodpowiednie”.

Zatwierdzenie informacji polskiego dziennikarza Tomasza Włodarczyka przedstawił BarcelonęAlbo nowa propozycja dla niemieckiego klubu wyniosła 35 milionów euro, co oznacza wzrost o 5 kilogramów. W wariantach wstępna oferta wysłana do Barcelony kilka tygodni temu powiększyła się o trzy miliony, co stanowi dodatkowe 32 miliony bonusów. W Niemczech później okazało się, że przedstawienie było desestimada.

Od tego czasu kilka dni podjęło decyzję, że Bayern Monachium zaakceptuje tylko liczbę zbliżoną do 50 metrów, aby dotrzeć do negocjacji z Barceloną w sprawie Trabsaso Lewandowskiego i Trzeba będzie sprawdzić, czy klub może przyjąć, że ta góra jest za wysoka Do dotkniętej ekonomii culés. Oczekuje się od nich kontynuacji negocjacji i upierania się części piłkarskiego peryferii, tych, którzy już odeszli wyraźnie, że priorytetem ariete Polish jest gra na Camp Nou w sezonie 2022-2023.

Z drugiej strony przesłoniło to przekonanie Allianza Sand, że wciąż jest czas na „Sanara” dla związku klubu z jego maksymalną gwiazdą, ponieważ pojawił się dyrektor sportowy Bayernu, Hasan SalihamidzicW niedawnym wywiadzie dla „Sky Sports News”: „Tak, jestem przekonany. Jest profesjonalistą z dużymi celami w swojej karierze. Dlatego jest do naprawy” – mówiono po zakwestionowaniu tego, co mógłby zaoferować „Liwie”, gdyby został.

Monicas są pewni, że piłkarz skończy pobyt, dlatego zacytowali go na rozpoczęcie sezonu przygotowawczego 12 lipca: „Do tej pory odsetek ten sięgnął 100 procent. 12 lipca to jego pierwszy dzień roboczy, więc tego oczekuję. Ale teraz nie przetwarzam, ponieważ mamy inne rzeczy, które to robią. Myślę, że wszystko jest trochę ciche. Mamy jeszcze dużo do zrobienia.”

READ  V4 może zostać zwycięzcą post-pandemicznego „Nowego Porządku Świata”

Jasne stanowisko Lewandowskiego

Zawodnik jest przekonany, że chce grać dla FC Barcelona, ​​choć „złagodził” swoją pozycję w Bayernie i dał jasno do zrozumienia, że ​​wcale nie chce siły. W swoich ostatnich wypowiedziach dla gazety „Bild” dąży do „rengo to jeszcze rok porozumienia, więc poprosiłem klub o dobry widok na traspaso. Myślę, że w obecnej sytuacji jest to najlepsze rozwiązanie, zwłaszcza że klub wciąż może otrzymywać środki przez traspaso.