Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Barbie Mauve, wizażystka i fryzjerka, ujawniła najbardziej niesamowite szczegóły dotyczące Margot Glam

Barbie Mauve, wizażystka i fryzjerka, ujawniła najbardziej niesamowite szczegóły dotyczące Margot Glam

Kiedy po raz pierwszy spotkała fryzjerkę i wizażystkę Ivanę Primorac lalka Barbie Reżyser Greta Gerwig na Zoomie Minął rok od rozpoczęcia zdjęć. W każdy wtorek duet spotyka się ze scenografką Sarą Greenwood i projektantką kostiumów Jacqueline Doran, aby spróbować odpowiedzieć na to samo pytanie: Jak przedstawić najsłynniejszą lalkę świata na ekranie?

„Wszyscy mamy kukiełki jako punkty odniesienia, więc jak zrobić ludzkie marionetki? Długo o tym dyskutowaliśmy”, mówi Primorac WYŁĄCZNIE GLAMOUR. „Ale zawsze było zabawnie, ponieważ mogliśmy swobodnie dzielić się wszystkimi naszymi pomysłami”.

Początkowo firma Primorac zajmowała się odtwarzaniem zabawki — czegoś, co miało „plastikowy wygląd” włosów i skóry. „Myślałam, że ma to związek z pewnego rodzaju błyskotliwością i perfekcją, która nie jest światowa ani ludzka” – mówi.

Podczas planowania, dyskusji i zmian w scenariuszu Primorac odkrył, że doskonałość Barbie nie musi być tak dosłowna. Po kilku testach szybko odrzuciłem plastikowy fantazyjny wygląd lalki i podszedłem do Barbie z bardziej spójnego miejsca.

„Zdaliśmy sobie sprawę, że lalka Barbie reprezentuje najlepszą wersję samej siebie” — mówi. „Jeśli możesz wymyślić najlepszą wersję siebie, byłaby to wtedy, gdy twoje włosy wyglądają najlepiej, kiedy twoja skóra jest nieskazitelna. Twoje włosy mają kolor, który najlepiej do ciebie pasuje. Nie ma go w plastikowym brokacie – plastik był po prostu materiał, z którego wykonano lalki”.

Yap Bitndijk

Zamiast tego Primorac postanowił skupić się na proporcjach i zwrócić szczególną uwagę na mniejsze szczegóły, takie jak gładkość i odcień skóry, aby oddać doskonałość lalek Barbie.

„Włosy lalki są wspaniałe i mają szerokość ramion, więc zawsze jest ładniejsza niż jakikolwiek inny człowiek” – mówi. A skóra pasuje wszędzie. Niekoniecznie plastikowa, ale ładnie wykończona. Łokcie, kolana, pięty — te ciężkie rzeczy, jak podeszwy stóp, kiedy trochę wyschną i zabrudzą — lalki nie mają Dlatego zwróciliśmy na to szczególną uwagę, zamiast sprawić, by którykolwiek z naszych członków obsady wydawał się sztuczny i fałszywy”.

READ  Potwór z Wall Street nauczył mnie o pieniądzach