Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bar otwierający na małą skalę / przestrzeń muzyczna w centrum Troy?

Promocyjna ilustracja dla sąsiednich siostrzanych firm, Peanut Size i No Fun, odpowiednio baru piwnego/sklepu z butelkami i sali muzycznej, przygotowywana na listopadowe otwarcie przy 75-277 River Street w Troi.

zdjęcie dostarczone

Firma TROY – Pint Sized, znana z małych barów piwnych i sklepów z butelkami w Albany i Saratoga Springs, rozbudowuje się o kolejny projekt, bliźniaczą przestrzeń wspólną przy 275-277 River St. Z drugiej strony otwarta przestrzeń artystyczna No Fun będzie gościć muzykę na żywo i inne wydarzenia.

Właściciel August Rosa powiedział mi, że otwarcie planowane jest na połowę listopada. Na ponad 2600 stóp kwadratowych Troy jest dwa razy większy niż jakikolwiek poprzedni puder do palet.

W Troy ustawienie Pint Sized będzie służyć jako bar dla obu konceptów, a także zaoferuje rotacyjną linię lakową z 12 piwami i ponad 100 dostępnymi w puszkach i butelkach.

Jeśli chodzi o „No Fun”, mówi Rosa, „koncept byłby bardzo prosty: świetne nagłośnienie, odpowiednio duża scena, dziwna grafika i inne rzeczy na ścianach”. Według Rosy, będzie organizować bezpłatne cotygodniowe sesje muzyczne i pokazy biletów za pośrednictwem branży turystycznej.

Pasiaste boczne patio na wiosnę. Przewidywane godziny pracy to od 16:00 do północy w poniedziałek i wtorek, od południa do północy od środy do piątku, od 10:00 do północy w sobotę i od południa do 20:00 w niedzielę.

READ  Roboty marsjańskie NASA pracują teraz samodzielnie i oto dlaczego