Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Banjo-Kazooie otrzyma Jiggy’ego z Nintendo Switch online w styczniu

obrazek: Nintendo przez Twitter

aktualizować: Nintendo Europa i Ameryka Nintendo Teraz też tweetowali wiadomości. huh joe!

Oficjalna japońska konsola Nintendo Świergot Konto potwierdziło, że klasyk N64 firmy Rare Banjo Kazooie Dołącza do dodatku Nintendo Switch Online Expansion Pack w styczniu 2022 roku.

W tweecie nie ma dokładnej daty, tylko miesiąc. Papier Mario jest bycie Dzisiejsza premiera Na najwyższym poziomie usługi subskrypcji online Nintendo, w tym innych gier F-Zero Xi The Legend of Zelda: Maska Majory i trzask pokemon Zostało to ogłoszone w przyszłości, ale wygląda na to, że Banjo będzie drugą grą, która trafi do serwisu po wprowadzeniu na rynek i Paper Mario:

Może to oznaczać, że Nintendo będzie nadal zasilać kroplami przez miesiąc dodatki do biblioteki NSO N64 – bardzo powolne rzucanie Co zdenerwowało niektórych fanów ze względu na dodatkowy koszt dodatku i Zagadnienia związane z emulacją.

Chociaż są tacy, którzy mieli nadzieję udać się do Freezeezy Peak na Switch podczas wakacji, miło jest widzieć, jak Nintendo zapowiada premierę następnej gry z wyprzedzeniem — i miło wiedzieć, że wcześnie zobaczymy Banjo w domu na konsoli Nintendo. nowy Rok.

Powiedz nam poniżej, czy wybierasz się do kryjówki Grunty’ego w styczniu.


Dogłębna lektura:

READ  Gry, które zdefiniowały Atari 2600