Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Banijay Asia kontynuuje prace nad scenariuszami oryginalnymi w „The Donkey Route” i ujawnia nieskryptowane plany (ekskluzywnie)

Banijay Asia kontynuuje prace nad scenariuszami oryginalnymi w „The Donkey Route” i ujawnia nieskryptowane plany (ekskluzywnie)

SWNS

Kobieta szokuje klientów restauracji swoim niesamowitym głosem

KOBIETA zaszokowała gości swoim niesamowitym głosem, gdy została poproszona o zaimprowizowany występ. Clynese Glenn jadła brunch z przyjaciółką, gdy nagle poproszono ją o zaśpiewanie i zaskoczyła wszystkich swoim niesamowitym głosem. Kleniz, lat 33, była w podróży służbowej do Miami i koleżanka z pracy zabrała ją na lunch do restauracji z muzyką na żywo. Doral Steakhouse został polecony przez współpracowników i zdecydował się wyjechać w niedzielę 29 października. Występowała piosenkarka Mimi Rose i zupełnie zaskoczona podeszła do Clynese z mikrofonem. Nie wiedziała, że ​​Klinez, która pracuje w firmie zajmującej się chirurgią plastyczną, jest także piosenkarką i śpiewa kilka linijek. Clynese śpiewa muzykę RnB i występuje w miejscach w swoim rodzinnym mieście Houston w Teksasie w USA. Clynese wykonał niesamowitą robotę przy „I Ain’t Got You” Alicii Keys, zadziwiając zarówno publiczność, jak i Mimi. „To było wspaniałe doświadczenie. Z pewnością była to niespodzianka, ale było to wspaniałe doświadczenie. Zawsze uwielbiam mieć możliwość pokazania ludziom mojego głosu” – powiedziała. Na nagraniu wideo, nagranym przez przyjaciółkę Clineza, 45-letnią Deirdę Lattimore, Mimi wygląda na zaskoczoną, a publiczność wiwatuje. Clinez uważa, że ​​zwrócono się do niej, ponieważ Mimi wiedziała, że ​​zna piosenki i ma pewne doświadczenie w śpiewaniu. Powiedziała: „Widziała, że ​​jest piosenkarką ponieważ „Poznawałam piosenki, których nikt inny nie znał”. Clines nie spodziewała się, że będzie śpiewać, a wręcz była bardzo zdenerwowana, gdy zobaczyła zbliżającą się Mimi z mikrofonem. „To było nowe miasto, jadłam i nie nie wiem, jak zabrzmię” – powiedziała Clines, kiedy Deirdre wyjęła telefon, żeby nagrać. Połykałam pełny kęs kurczaka. „Ponieważ w pewnym sensie zarabiam na życie, otwierając usta, żeby je śpiewać. [the nerves] „Po prostu posunąłeś się za daleko”. Występ Clynese był wielkim hitem i faktycznie doprowadził do nawiązania przez niego przyjaźni z Mimi. Clynese zmagała się z trudnościami w życiu jako piosenkarka, więc pocieszające było także to, że ludziom podobał się jej śpiew. „Są chwile, kiedy czuję się przygnębiona. Ta muzyka może być trudna” – wyjaśniła. „Ten moment utwierdził mnie w przekonaniu, że można to osiągnąć na tysiąc sposobów, a mój sposób może nadejść każdego dnia”. [Mimi]Powiedziała, że ​​jest naprawdę szczęśliwa, że ​​tak się stało i że jestem świetną piosenkarką. „Otagowałem ją na filmie i odbyliśmy rozmowę na temat wspólnej pracy”.

READ  Czy Old Man został odnowiony na drugi sezon? Oto, co wiemy: