Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Baker & Baker otwiera polskie biuro wspierające ekspansję międzynarodową

Baker & Baker otwiera polskie biuro wspierające ekspansję międzynarodową

Nowe biuro będzie hubem dla klientów detalicznych, hurtowych i gastronomicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Biuro zostało oficjalnie otwarte 15 sierpnia i początkowo będzie gościło siedmiu pracowników działu logistyki, sprzedaży i marketingu Baker & Baker.

Wyroby piekarnicze przeznaczone na rynki Europy Wschodniej będą nadal produkowane w zakładach Baker & Baker w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Portugalii, a firma utrzyma magazyny w Polsce.

Popyt na produkty z Wielkiej Brytanii

Większość produktów tworzonych dla klientów z Europy Wschodniej jest wytwarzana w zakładach kontynentalnej Wspólnoty Europejskiej, ale rosnący popyt na jej portfolio ciast i ciastek produkowanych w Bradford może doprowadzić do zwiększenia produkcji w Wielkiej Brytanii.

Baker & Baker podał, że dąży do dwucyfrowego wzrostu w wyniku ekspansji na rynek Europy Wschodniej, popartej powołaniem kolejnego Account Managera do zarządzania relacjami z klientami gastronomicznymi w Polsce.

Ryan Pereira, dyrektor sprzedaży międzynarodowej w Baker & Baker (na zdjęciu) skomentował: „Poświęciliśmy czas, aby nasze nowe polskie biuro spełniało potrzeby geograficzne i funkcjonalne naszych pracowników i klientów. Zakłócenia spowodowane przez COVID-19 spowodowały znaczne opóźnienia w projekcie, ponieważ mieliśmy długoterminowe aspiracje do ustanowienia oficjalnego obecność w Polsce.

Możliwości innowacji

„Nasze nowe biuro zapewnia nam centrum w Europie Wschodniej, które zapewnia, że ​​codziennie jesteśmy bliżej naszych klientów i pozwala nam korzystać z nowych możliwości i innowacji dla klientów”.