Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Bądź blisko” na pierwszym miejscu w rankingu 10 najlepszych angielskich programów telewizyjnych Netflix |

19 stycznia 2022

Seria limitowana zostań wkrótce Wspiął się na pierwsze miejsce na liście 10 najlepszych angielskich programów telewizyjnych Netflix z 53,72 milionami godzin obejrzanych w tygodniu od 10 stycznia. Seria thrillerów Harlana Cobena, oparta na powieści o tym samym tytule, z tygodnia na tydzień wspinała się na listę i pozostawała w pierwszej dziesiątce w 71 krajach.


W tym tygodniu w pierwszej dziesiątce angielskich programów telewizyjnych trafiły dwa nowe seriale: Greg Whiteley powraca na Korsykanę z drugim sezonem… Przekonywaći Seria zajęła piąte miejsce w pierwszej dziesiątce z 29,1 milionami obejrzanych godzin, podczas gdy seria Rama była Archiwum 81i Rebecca Sonnenshine, producentka programu i wykonawcza, była na 7 miejscu z 22,2 milionami godzin oglądania.

Kawa perfumowana dla kobiet
Nadal dominuj w menu telewizora w języku innym niż angielski. Drugi tydzień z rzędu kolumbijska historia miłosna zajęła pierwsze miejsce z 98,85 milionami godzin oglądania, co czyni ją najczęściej oglądanym tytułem tygodnia.

niegrzeczny / bezczelny, romantyczny thriller oparty na powieści Nory Roberts, zajął pierwsze miejsce w pierwszej dziesiątce angielskich filmów z 45,34 milionami obejrzanych godzin, a także znalazł się w pierwszej dziesiątce w 93 krajach. nie szukaj Chwyć #2 i czerwona uwaga Kontynuuje swoją passę z dziewięcioma kolejnymi tygodniami na liście 10 najlepszych angielskich filmów.

polski film Jak zakochałeś się w gangsterzeZainspirowany prawdziwą historią Nikodema Skotarczaka, awansował z trzeciego miejsca w pierwszej dziesiątce w zeszłym tygodniu na numer jeden w filmach nieanglojęzycznych w tym tygodniu z 11,51 milionami obejrzanych godzin.

Sezon Wiedźmina 2 Wspiął się na listę najpopularniejszych telewizji anglojęzycznych. Po dołączeniu do listy w zeszłym tygodniu pod numerem ósmym, seria wzrosła w rankingu na piąte miejsce z 484,32 milionami obejrzanych godzin.

READ  Zarezerwuj pokoje jadąc na południe - Hindusi