Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Azerbejdżan wykazuje potencjał turystyczny w Polsce i Czechach [PHOTO]

Azerbejdżan wykazuje potencjał turystyczny w Polsce i Czechach [PHOTO]

Laman Ismailova

Państwowa Rada Turystyki z powodzeniem promowała potencjał turystyczny Azerbejdżanu w Polsce i Czechach, podał Azarnews. Agerdog.

Piętnaście firm turystycznych zademonstrowało potencjał krajowego sektora turystycznego w Warszawie, Krakowie i Pradze.

W Polsce instytucje krajowe podkreśliły bogaty potencjał turystyczny Azerbejdżanu i polskie dziedzictwo w kraju. Wiele zabytków historycznych i architektonicznych zbudowali polscy architekci w Baku, Shamaksi, Ganja, Gusar i Jakadala, a także znani Polacy, którzy mieszkali i pracowali w Azerbejdżanie.

Prezentacje odbywające się w Warszawie i Krakowie składały się ze spotkań w formacie B2B (Business-to-Business) pomiędzy firmami turystycznymi reprezentującymi Azerbejdżan i Polskę.

Wydarzenie w Pradze objęło spotkania w formacie biznesowym przedstawicieli branży obu krajów, podczas których czescy touroperatorzy i biura podróży zostali poinformowani o produktach turystycznych dostępnych w Azerbejdżanie, bezpośrednich lotach między krajami oraz procedurach uzyskiwania wiz elektronicznych. .

Wydarzenie dostarczyło szczegółowych informacji na temat możliwości turystyki zimowej w Azerbejdżanie, w tym górskich kurortów narciarskich, górskich szlaków pieszych, tras slow food i innych. Uczestnicy skosztowali także różnych win azerbejdżańskich.

Śledź nas na Twitterze @AzerWiadomości

READ  Finał UEFA eEURO 2021: Wszystko, co musisz wiedzieć | UEFA EURO 2020