Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Awesome Games Gone Quick 2022 ustanawia nowy rekord, zbierając ponad 3,4 miliona dolarów na cele charytatywne

Awesome Games Done Quick, maraton gier wideo, który zbiera pieniądze na cele charytatywne, ustanowił nowy rekord w jednym wydarzeniu Games Done Quick, zbierając ponad 3,4 miliona dolarów.

Wykonane gry Szybkie udostępnianie wiadomości na Świergot Po 24-godzinnym tygodniu AGDQ 2022, który potwierdził, że wydarzenie zebrało łącznie 3 416 729 USD dla Fundacji Zapobiegania Rakowi i „jest oficjalnie najwyższą kwotą, jaką kiedykolwiek zebraliśmy w historii GamesDoneQuick – KOLEJNY WR”.

Ponadto AGDQ 2022 osiągnął pierwszy milion dolarów darowizn w najkrótszym czasie w historii Games Done Quick.

Przez cały czas trwania wydarzenia, które odbywało się na Twitchu od 9 do 16 stycznia, biegacze z całego świata pokazali swoje niesamowite umiejętności w szczytnym celu. W ciągu tygodnia było kilka pobitych rekordów świata, w tym Kena: Bridge of Spirits w 28:35 przez InsertLogic, Pumpkin Jack w 44:18 przez Jaxlera i Webbed 17:21 w Shadowthepast.

Było też kilka innych naprawdę fajnych utworów, które możecie zobaczyć Games Gotowe Szybki kanał YouTube, W tym granie w Blindfolded Sekiro: Shadows Die Twice. Tak, dobrze to przeczytałeś.

według Śledzenie darowizn w Games Done Quick, AGDQ obejmował 148 rund, 28 034 dawców i 49 438 darowizn

Od 2010 roku firma Games Done Quick zebrała ponad 37 milionów dolarów na rzecz różnych organizacji charytatywnych na całym świecie, w tym fundacji Prevent Cancer Foundation, Doctors Without Borders/Médecins Sans Frontières, Direct Relief, AbleGamers, Malala Fund i Organization for Autism Research.

READ  Stalker 2 zużyje 180 GB na konsoli Xbox • Eurogamer.net

Podczas AGDQ 2021 zespół zebrał 3,13 miliona dolarów na rzecz fundacji Prevent Cancer Foundation i bardzo ekscytujące jest obserwowanie, jak tempo nadal rośnie.

Następnym wydarzeniem GDQ będzie jedyny zimowy sprint kobiet Frost Fatales od 27 lutego do 5 marca. Letnie igrzyska Done Quick 2022 również odbędą się w tym roku, ale więcej szczegółów zostanie ogłoszonych później.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.