Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Autor Wiedźmina informuje o nowych książkach o Wiedźminie + o swoim podejściu do serialu Netflix

Autor Wiedźmina informuje o nowych książkach o Wiedźminie + o swoim podejściu do serialu Netflix

Od tamtego czasu minęło dziesięć lat sezon sztormowyNajnowsza książka Andrzeja Sapkowskiego Magik Epopeja została wydana. Służył jako medium między niektórymi opowiadaniami widzianymi w ostatnie życzenie. A wcześniej, w 1999 roku, Sapkowski został zwolniony Pani JezioraKończyć się Magik długa historia. Od tego czasu autorka komentowała pisanie kolejnych książek w tym wszechświecie, a ten tydzień był ostatnim.


Sapkowski mówi, że w planach są kolejne książki o Wiedźminie

Andrzeja Sapkowskiego na TIBE 2023

Mówiąc do Dzigi Na Międzynarodowych Targach Książki w Tajpej 2023 Andrzej Sapkowski udzielił bardzo krótkiej i szybkiej odpowiedzi na pytanie o którąś z nadchodzących książek o Wiedźminie: „Są w planach. Nie doprecyzował.

Nie jest jasne, jaki będzie status kolejnej książki o Wiedźminie, ponieważ Sapkowski powiedział prawie to samo pięć lat temu na Polish Comic-Con 2018. Wtedy jego odpowiedź była nieco bardziej szczegółowa. Zapytano go o możliwość kontynuowania historii po wydarzeniach Pani JezioraSapkowski dał stanowcze „nie”.

Historia jest skończona, saga skończona, więc jeśli przypadkiem coś napiszę Magik wszechświecie, a jestem pewien, że miałem taki zamiar, prawdopodobnie byłoby to coś w stylu prequel lub strona. Nie kontynuacja.

Ostatecznie wciąż nie wiemy na pewno, czy i kiedy pojawi się nowy Wiedźmin, ale przynajmniej mamy potwierdzenie od samego Sapkowskiego, że coś planuje.


Sapkowski w serialu Netflixa

Podczas tego samego wydarzenia na TIBE 2023 Sapkowski został zapytany, co sądzi o adaptacji jego książek przez Netflix. Znowu jego odpowiedź była krótka: „Widziałem lepsze. Widziałem gorsze”.

Podczas dzisiejszych Międzynarodowych Targów Książki w Tajpej Andrzej Sapkowski (autor Wiedźmina) podzielił się swoimi przemyśleniami na temat Netflixowej adaptacji jego powieści. On powiedział: „Widziałem lepsze. Widziałem gorsze”. https://t.co/DokN40HogJ

Nie możecie się doczekać kolejnych książek o Wiedźminie? Myślisz, że będzie więcej niż jeden? Śledź Redanian Intelligence, aby uzyskać więcej informacji!

READ  11 najlepszych aplikacji na iPada do zainstalowania w pierwszej kolejności