Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Autor Days Gone mówi, że jeśli lubisz grę, powinieneś kupić ją za pełną cenę • Eurogamer.net

Autor Days Gone mówi, że jeśli lubisz grę, powinieneś kupić ją za pełną cenę • Eurogamer.net

Pisarz i dyrektor kreatywny Days Gone mówi, że gracze nie powinni „narzekać, jeśli gra nie doczeka się kontynuacji”, jeśli nie kupią jej „za pełną cenę”.

W wywiadzie z Davidem Jaffe Kanał YoutubeJohn Garvin został zapytany, czy debiut gry w usłudze subskrypcji PlayStation Plus firmy Sony wzbudził nowe zainteresowanie tytułem.

Garvin powiedział: „Mam opinię na temat czegoś, co Twoi widzowie mogą uznać za interesujące i może niektórych z nich irytować” (Dzięki, VGC). „Jeśli lubisz grę, kup ją za pełną pieprzoną cenę. Nie mogę powiedzieć, ile razy widziałem, jak gracze mówili:„ Tak, mam to w sprzedaży, mam to z PS Poza tym cokolwiek ”.

„Nie narzekaj, jeśli gra nie otrzyma kontynuacji, jeśli w ogóle nie jest obsługiwana” – dodał Garvin. „To tak, jakby God of War sprzedał się w milionach egzemplarzy w chwili premiery, a wiesz, Days Gone się nie udało. Po prostu mówię w moim imieniu jako programista – nie pracuję dla Sony – nie wiedzieć, jakie to liczby ”.

Garvin również otwarcie mówił o wpływie piractwa na tworzenie gier.

„Mogę ci powiedzieć, kiedy to robiliśmy [Syphon Filter] Ciemne lustro [on PSP]Garvin dał jasno do zrozumienia, że ​​piractwo to rzecz, a Sony nie było tak naprawdę zaangażowane w to, jak piractwo wpływa na sprzedaż ”.

„I pokazywaliśmy im torrenty, na stronie z torrentami było pobieranych 200 000 kopii Dark Mirror. Jeśli dobrze pamiętam – liczby mogą być błędne – ale mimo wszystko byłem z tego powodu zły, pomyślałem:„ To jest pieniądze z mojej kieszeni. '”.

„Więc myślę, że niewielki wzrost obsługi gry nie jest tak ważny. Czy kupiłem grę za pełną cenę? Bo jeśli tak, to bezpośrednio wspiera programistów”.

READ  RIP Surface Duo — mówi się, że Microsoft rezygnuje z dziwnej obudowy

ICYMI, PlayStation wkrótce nie będzie ekskluzywne Days Gone na PC zadebiutuje 18 majaNiedawno pokazał nowy zwiastun.

Postapokaliptyczna gra motocyklowa na PC zawiera obsługę panoramiczną 21: 9, odblokowaną liczbę klatek na sekundę i hordy świrusów (nie nazywaj ich zombie) w rozmiarze do 500. Szczegółowość otoczenia i odległości rysowania liści zostały poprawione, gra tryb obrazu to teraz „Nowa super rozdzielczość” – powiedział Sony.

W zeszłym tygodniu prof Raport Bloomberga opublikował wiadomość, że Days Gone 2 się nie wydarzy Ze względu na rozszerzoną ewolucję pochodzenia i mieszany odbiór, Eurogamer również to usłyszał. Wygląda na to, że zespół w Sony Bend pomaga teraz Naughty Dog w projekcie dla wielu graczy.