Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Australian Open 2023 na zdjęciach: walka kontuzjowana Novaka Djokovicia

Australian Open 2023 na zdjęciach: walka kontuzjowana Novaka Djokovicia

Jessica Pegula miała na myśli ochroniarza Buffalo Bills, Damara Hamlina — i koszulkę z numerem 3 na swoim stroju — podczas Australian Open.

Pegula, której rodzice są właścicielami klubów NFL Bills i NHL’s Buffalo Sabres, nosi białą naszywkę z numerem Hamlina na czarnej spódnicy, gdy bierze udział w pierwszym Wielkim Szlemie roku.

Hamlin doznał zatrzymania akcji serca i został resuscytowany na korcie, kiedy upadł po tym, jak został powalony podczas meczu między Bills a Cincinnati Bengals 2 stycznia. Spędził ponad tydzień w szpitalu, częściowo w stanie krytycznym, zanim mogła wrócić do domu.

„Zdecydowanie chciałem coś zrobić” – powiedział Pegula w środę po awansie do trzeciej rundy w Melbourne Park po zwycięstwie 6-2 7-6 (5) nad Aleksandrą Sasnovich.

„W pewnym sensie rozumieliśmy, co robią Bills and Sabres, jeśli chodzi o przesłanie. Wiedziałem, że może zamierzają coś zrobić i wiadomość, którą próbują wysłać. Pegula, 28 lat, która urodziła się w Nowym Jorku i teraz mieszka na Florydzie” – powiedział 28-letni Pegula. To był symbol.

„Pomyślałam, że byłoby fajnie przebrać się tutaj. Pomyślałam, że to fajny sposób na nawiązanie kontaktu z zespołem, a następnie okazanie mojego wsparcia” – powiedziała. „Czułem, że to było takie globalne wydarzenie”.

Pegula napisała również wiadomość do Hamlin przed kamerą po zwycięstwie w drugiej rundzie.

READ  Fani Netflixa „od tygodni” są przerażeni, gdy przerażający horror „wbija im się w mózgi” i sprawia, że ​​„łapią z trudem”