Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Australia kontra Tunezja, Arabia Saudyjska, Argentyna i nie tylko

Australia kontra Tunezja, Arabia Saudyjska, Argentyna i nie tylko

Czy Argentyna może dojść do siebie po szokującej porażce na mundialu 2022 z Arabią Saudyjską?

Istnieje wiele powodów, by sądzić, że jest to możliwe. Argentyna nadal jest faworyzowana do wygrania grupy C i dominowała w pierwszej połowie, ponieważ drużyna zdobyła dwa gole zaledwie dwoma strzałami na bramkę. To nie zdarza się często.

Tymczasem Meksyk potrzebował iskry, by zremisować z Polską. Kolejny taki występ nie sprawdzi się w sobotnim spotkaniu z Argentyną.

Tunezja kontra Australia

5 rano czasu wschodniego sobota, FS1

Tunezja wyglądała bardzo dobrze w starciu z Danią i jesteśmy trochę zaskoczeni widząc ich tutaj z takimi kursami. Jeśli zagrają podobnie z drużyną australijską, powinni zdobyć wszystkie trzy punkty.

Polska kontra Arabia Saudyjska

8:00 czasu wschodniego w sobotę, FS1

Tak, Polska wciąż lepiej wygrywa pieniądze niż nawet Arabia Saudyjska, nawet po zaskakującym zwycięstwie Saudyjczyków nad Argentyną. Jesteśmy zaintrygowani tym, jak Arabia Saudyjska broni Polski, a jeśli jest to podobne do wysokiego drutu, to z powodzeniem zagrała przeciwko Argentynie. Idziemy tutaj z Polską, ponieważ wiedzą, że muszą zdobyć trzy punkty w meczu z Argentyną, aby zakończyć fazę grupową.

Francja kontra Dania

11:00 ET sobota, Fox

Francja jest faworyzowana ze względu na przekonujące zwycięstwo nad Australią, choć należy pamiętać, że ta duńska drużyna pokonała Francję w ostatnich dwóch spotkaniach. Dania ma o wiele więcej talentów defensywnych niż Australia i powinna być bardzo dobrze zorganizowana w obronie. Zastanawiamy się, czy remis jest tutaj właściwym rozwiązaniem, chociaż Dania nie chciałaby polegać na wyniku Francji i Tunezji, aby awansować.

Argentyna kontra Meksyk

14:00 czasu wschodniego w sobotę, Fox

Zwycięstwo Meksyku nad Argentyną byłoby jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń we współczesnej historii mistrzostw świata. Nie jesteśmy pewni, czy tak się stanie. To musi być bardzo zmotywowana argentyńska drużyna, która dzięki wygranej zajęła drugie miejsce lub tylko punkt od pierwszego.

READ  Milla Jovovich i jej córka Dash przeżywają „specjalne przeżycie Halloween” jako zombie w Polsce